pyyhkimis vinkit käsikakalla
hain täältä parhaat käsi kakka vinkit .ny oon harjotellu ja oon siin jo aika hyvä ei kuulu ääntä = TOIMII !!!
mut ny mul on uus ongelma .kun alan pyyhkii paperin repimisest kuuluu sellanen ääni et vieres kopis oleva tietää heti et oon kakal !!! ja käsi kakka oli turha !!
kuin ootte ratkasseet tän muil on pakko ol sama ongelma !!!
aattelin et vois tuoda kotoo valmiiks revittyi vessa paperi liuskoi taskus .tartten yleensä 6 eli toisin 5 ja repisin 1 kakan jälkeen !!!
1 pitää repii siel paikal jotta muut luulee et oon käyny vaan pissal ja pyyhin sil yhel pimpulin .jos ei revi yhtään ni muut tajuu heti et oon sala kakal !!!
oon myös äänittäny kännyyn pissaus ääntä ja paan sen soimaan koval aina ku oon kakal niin muut luulee et oonki pissal !! SUOSITTELEN = TOIMII !!!