Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Vaunu-asiaa!

26.10.2005 |

Onko kenelläkään kokemuksia abc-pramy yhdistelmävaunuista?! Hobby hallista sais edullisesti, onko millaiset.. Ku noi " edulliset" näyttää olevan vähä huomoja, kuten carenat, oudon matalat.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
26.10.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minulla ei ole kokemusta juuri noista vaunuista luulen, mutta useita hoitolapsia on tullut kärrättyä mitä erilaisimmissa vaunuissa. Kuvan perusteella tuli mieleen yksi kommentti noista vaunuista eli se, että tuo alalokero vaikuttaa kovin korkeareunaiselta, toisin sanoen, ellei siinä ole avattavaa reunaa, niin vauvan nukkuessa on tosi vaikea penkoa alakerrasta mitään.. Mut se nyt on pikkujuttu loppujen lopuksi.



nemma&muksis rv 24+

Vierailija
2/2 |
26.10.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja hän " haukkunut" ne melkolailla lyttyyn. Kantokoppa on pieni ja samoin ratasosa (jalkatila jää mitättömäksi). Myöskin jousitus on huono, ja hiekkatiellä liikkuessa vauva pomppi kopassa jokaisen pikku kivan kohdalla. Hänellä on kaksi vuotias lapsi, ja seuraavan tullessa hankkii kuulemma paremmat vaunut.

Mutta tämä siis vain hänen kokemuksensa. Mutta onhan se vain niin, että hyvä maksaa, surullista kyllä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla