Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miten Aconin raskaustesti oikein toimii???????

06.01.2006 |

Tein testin äsken eikä näytä yhtään viivaa, pitäiskö sen punaisen väriaineen levitä siihen testiliuskan keskikohtaan, se oli vain hieman valunut sieltä eteenpäin????? Höh, vielä ois yksi aconin testi jäljellä mut taidan mennä hakeen apteekin raskaustestin..

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
06.01.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

...että tikku ei kastunut tarpeeksi jos kerran punaista väriä tuli, mutta ei niin paljon että testiviiva edes näkyisi.

Vierailija
2/4 |
06.01.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja control viiva ilmestyi, ja hyvin, hyvin haalea viiva myös testi kohtaan, täytyypä parin päivän päästä tehdä tuo toinen testi, nyt on kiertopäivä 23, olen hieman aikaisessa mutta en sitten malttanut odottaa, parin päivän päästä olisi normaali kuukautisten alkamispäivä että saas nyt nähdä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
06.01.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

En ole koskaan Aconilla testaillut mutta kyllä kaikissa mitä olen itse käyttänyt kaksi viivaa kertoo raskaudesta...

Vierailija
4/4 |
06.01.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

niin haalea että enpä vielä oikein uskalla hihkua, mutta täytyy sunnuntaiaamuna tehdä uudelleen, jos vaikka olis hieman tummentunut toinenkin viiva.