Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Alue: Aihe vapaa
Ei tarvi olla HÖRHÖ ymmärtääkseen mitä ilmastonmuutos merkitsee, tyhmä ajattelee vaan omaa napaa ja tätä hetkeä.
09.01.2007 |
KUINKA PITKÄLLE NÄIDEN MYRSKYJEN YM. PITÄÄ MENNÄ ETTÄ YMMÄRRYS PALAA TYHMÄNKIN PÄÄHÄN? IHMISIÄ ON KUOLLUT JA JOUTUNUT KODITTOMAKSI ERI PUOLILLA MAAILMAA - SUOMI EI OLE MITENKÄÄN POIKKEUS TÄLLÄ PALLOLLA. KOSKA - SE ON AINOA ASIA, JOKA ON VIELÄ AUKI!!
Kommentit (3)
Metaani on pahin kasvihuonekaasu ja sitä muodostuu kaatopaikkojen mätänevistä vaippavuorista (tietysti paljon muustakin).
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Kaikkea materiaa ei ole pakko hankkia vain siksi että kun se on niin kivaa, yksityisautoilua voi vähentää ja käyttää julkisia, lentomatkustaminen on kuluttavampaa kuin junalla matkustaminen, voi kierrättää, luomuruokaa voi suosia etc.
Alue: Aihe vapaa
En vain tajua että jotkut kuvittelevat että sehän on ihan kiva juttu, kun Suomessa vähän säät lämpenevät. Se kun ei jää siihen.