Onko Minttu yksi kauneimmista tulevista äideistä?
Kommentit (10)
Kaunis on. Muttei nyt niiiin kaunis että olisi yksi kauneimmista tulevista äideistä. Hymyilisi välillä
Ihan kivannäköinen hän on, mutta kaikkein kaunein tuskin. Ei sillä, että tarvitsisi ollakaan.
Vähän kylmän oloinen. Matkii muutenkin minusta ex-Räikköstä tyylillisesti. Oli muuten instassa uusi kuva Jenni Dahlmanista. Olipa muuten kaunis ja kauniit silmät.
Mun silmään ihan tavis, ei ruma eikä kaunis.
[quote author="Vierailija" time="20.09.2014 klo 17:29"]Miksi Minttu ei hymyile??
[/quote]
Miksi pitäisi hymyillä? Itse olen myös hymytön koska vihaan hymykuoppiani.
[quote author="Vierailija" time="20.09.2014 klo 17:30"][quote author="Vierailija" time="20.09.2014 klo 17:29"]Miksi Minttu ei hymyile??
[/quote]
Miksi pitäisi hymyillä? Itse olen myös hymytön koska vihaan hymykuoppiani.
[/quote]Hymykuopat ovat kauniit:) mieheni kehuu aina niitä.
Mintun tyyli ei vaikuta hänen omaltaan, jotenkin sellainen fiilis tulee. Sporttisempi ja luonnollisempi look sopii hänelle ehdottomasti paremmin. Nätti ja söpö on, mutta miksi pilaa luonnollisen kauneutensa liiallisella meikillä ja tekorusketuksella (+hiusjatkeilla)? Miksi pitää matkia muita? (Esim. Ruusila/Aitolehti tyyliä)
Onhan Minttu kaunis kyllä, etenkin noissa kuvissa, missä on ilmeisesti jo raskaana.