Lue keskustelun säännöt.
Tänään BB talossa kilahtaa kun Anne-Marin bileet alkaa.
23.09.2013 |
Veikkaan että ennen puolta yötä Claudia on saanut jo parit itkupotku-raivarit.
Kommentit (1)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Jep. Claudia vihaa Anne-Maria, koska näkee hänessä itsensä nuorena. Claudiahan on ollut malli. Asettuu nyt sitten lyttäämään toisen ulkonäköä - "hänhän on sentään itse ollut mallikin". Näkee Anne-Marin uhkana.
Susanna Ind. taas oli uhka siksi, että naisilla oli liikaa yhteistä. Claudialla oli kova tarve tehdä pesäero Susannaan, koska kyllä hänelle itselleenkin kuppi maistuu ja on ollut miesskandaalia ja tyrkkyhän hän itsekin on. Ja tekoblondi. Ja suunnilleen saman ikäinenkin.
Anu S:ää ja Saraa ei uskalla asettua haastamaan, koska molemmilla on enemmän asemaa valmiiksi. Anu on sanavalmis ja voisi hyvin peitota ja nolata Claudian pahasti sanallisesti, ja hänellä on suhteita. Sara taas ei uhkaa ketään, ja hän on kuitenkin Miss Suomi. Kuitenkin jos Claudia noista jommallekummalle kilahtaa, kyllä se on se kiltimpi ja herkempi tapaus eli Sara. Anu S:ää Claudia vielä mielistelee, koska Anu on henkisesti kova vastus. Veikkaan, että konfliktia heidän välilleen ei edes tule, koska Anulle koko juttu on enempi vitsi. Hän varmaan lähtee kesken pois jossain vaiheessa.