Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Alue: Aihe vapaa
vanhempi nainen soitti huoneestaan ja valitti ettei aikuisviihdekanavat näy.
08.12.2013 |
Kerroin tulevani tarkistamaan asian. Huoneessa oli keski-ikäinen pariskunta, jotka olivat ensimmäistä kertaa hotellissa yli viiteen vuoteen. Olivat kotoisin jostain maaseudulta, ja kuulemma hotelliyö oli ihan mieletöntä luksusta heille. Ja nyt olivat kamalan pettyneitä kun aikuisviihdekanavat eivät toimineet, kun kerrankin "pääsisivät humputtelemaan". Onneksi pienen säädön jälkeen sain kanavat esille, ja pariskunta oli erittäin kiitollinen.”
:-D :-D
Kommentit (2)
olipa taas turha juttu... "hihihii, ihmiset siis niinqu sextailee siellä toistena kanssa ja mä näin miehen ihan niinqu alasti, hihihihii!!1!" mitä ihmeen punastelevia teinejä hotelleissa on nykyään töissä?
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Alue: Aihe vapaa
Niin, keski-ikäiset eivät harrasta seksiä tai katso pornoa, mutta ne poikkeusyksilöt jotka vielä irstailevat, ovatkin suorastaan huvittavia tapauksia. Kyllä on ammattitaitoisella palvelusväellä hauskaa.