Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Äippävaatteet huutikseen?

Vierailija
29.01.2012 |

En ole ennen myynyt mitään huutiksessa, mutta nyt loppuraskaudessa mietin, laittaisinko sitten aikanaan äippävaatteet myyntiin - menisivätkö? Minulla on aika kivoja ja ehkä vähä erilaisia kuin Suomessa, koska olen asunut raskauksissani ulkomailla. Myös työn takia vaatteeni ovat melko smart.



Jos niitä kannattaisi myydä huutonetissa, olisikohan hyvä ottaa vaatteista kuvia nyt vielä mahan kanssa, kun saisi näkyviin, miltä todella näyttävät. Monesti lattialle levitettynähän ne näyttävät ihan teltalta vaan, mutta päällä saisi oikeamman käsityksen. Vai olisiko turhaa nähdä vaivaa?



Kiitos avusta!

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
29.01.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

minulla on mennyt hyvin kaupaksi, kunhan et ylihinnoittele, vaikkei suomesta niitä saisikaan.



Tuo on hyvä idea ottaa kuva nyt mahan kanssa!:)

Vierailija
2/4 |
29.01.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

ne paremmin pakettina vai yksittäin? Tietty nyt mukana oleva hautajaismekko tms erikseen, mutta muuten?



Ja hinnotellaanko siellä? Ajattelin että sitten lopuksi näkee, paljonko tienaa...



ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
29.01.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

todellakin paremmin :) Kaikki vierastavat vaatepaketin suurta hintaa mutta yksittäinen vaate saattaa mennä kaupaksi esim. 10 eurolla.

Vierailija
4/4 |
29.01.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Äitiysvaatteet menee helposti. Smartteja ei oikein Suomesta saakaan.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi kaksi viisi