Mihin rakastuit miehessäsi?
Kiinnitin ensiksi huomiota komeaan ulkonäköön ja kauniisiin silmiin. Seuraavaksi huomasin nauravani hänen jutuilleen ja ajattelevan monista asioista samalla tavalla. Miehellä oli myös todella hyvä tyylitaju ja hyvä musiikkimaku. Kun suutelin häntä, menivät polvet veteläksi. Sämgyssäkin mies yllätti todella positiivisesti, niin taidoillaan kuin kullin koollakin. Mies osoittautui myös hyväksi ruoanlaittajaksi ja duunariksi.
Kommentit (6)
karismaattisuus, äly, ja hän esitti vähän vaikeasti tavoteltavaa. En tykkää sellasista miehistä jotka on liian kiinnostunu, pitää olla pientä haastetta :P
hänen keskustelutaitoonsa, älykkyyteensä, huumorintajuunsa ja hyviin käytöstapoihin. Ja plussaa on toki myös erittäin hyvin toimiva seksielämämme.
Että se oli saatavilla, eikä mikään vonkaava naistenmies. Mutta on ne tunteet karisseet ajat sitten, kun muuta hyvää siinä ei olekaan.
Ja älykkyyteen. Mukava ulkonäkö ei yhtään haitannut kokonaisuutta! :)
hänen keskustelutaitoonsa, älykkyyteensä, huumorintajuunsa ja hyviin käytöstapoihin. Ja plussaa on toki myös erittäin hyvin toimiva seksielämämme.
Lisään vielä hänen tapansa ottaa toiset huomioon ja 'kiltteys'
perittyä ja itse tienattua oli sen verran, että aika monta puutetta olisin hyväksynyt...