Onko mieheni ihan "normaali"
käy jatkuvasti läpi sivuja, joilla netissä käyn? Musta tuntuu, että olen tässä vuosien varrella alkanut pitää sen omituisuuksia "normaaleina".
Kommentit (10)
Ei ole normaalia kytätä puolison asioita. Kysyykö hän sinulta suoraan mitään, vai käykö ainoastaan salaa tutkimassa? Mistä tiedät että hän tutkii? Miehesi saattaa itse käydä salaisilla/kielletyillä sivuilla ja sen vuoksi pelkää että sinäkin käyt. Käy itse tutkimassa missä hän käy. Tai sitten kysyt häneltä suoraan miksi tekee niin.
Jos on jatkuvaa ei ole normaalia, vaan tuntuu jotenkin pakonomaiselta käyttäytymiseltä. Vahtaako muuten tekemisiäsi? Tai viettääkö paljon aikaa omineen?
hän on jopa käynyt täällä vastaamassa, kun olen jotain parisuhteeseemme liittyvää asiaa purkanut. Itse käy Inprivate-selaimen kautta, kun olen tätäkin pohtinut. tietää itse, että on tehnyt väärin(taloudellisesti) minua kohtaan ja olettanee, että haen toista miestä. On jopa sanonut minulle, että toivottavasti löydät toisen.
ei vaan enää jaksaisi tuollaista, me ollaan oltu yhdessä 10 vuotta, eikä aihetta pettämiseen pitäisi olla :(
Jos on jatkuvaa ei ole normaalia, vaan tuntuu jotenkin pakonomaiselta käyttäytymiseltä. Vahtaako muuten tekemisiäsi? Tai viettääkö paljon aikaa omineen?
kuulemma siksi, kun oli patjan alla rahaa. ap
No, on sillä ollut valvontakamera makuuhuoneessa
sohvalla ei ole mukavampaa, mutta kiva jos sait tuosta jotain hupia.
Kyllähän sen nyt tietää, ettei ne sivuhistorian poistolla lopullisesti katoa.
perusurpo ei niitä saa selville.
tuolta vielä poistaa kaiken: http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/set…
Suosittelen ainakin aikuisille ihmisille joko omia salasanasuojattuja koneita tai vähintään omat käyttäjäprofiilit. ja vahvat salasanat käyttöön.
Ei tuo kyllä ole normaalia.