Nyt se alkaa!!!!
http://www.maltatoday.com.mt/news/world/european-commission-preparing-b…
EU aikoo jakaa libyalaiset turvapaikkaturistit EU:n jäsenmaihin - kysymättä esimerkiksi Suomelta meidän omaa suostumustamme tai sitä, montako voisimme sijoittaa.
Näin EU-liittovaltio alkaa olla totta ja Suomen itsenäisyys ja päätäntävalta omiin asioihin mennyttä!!
Kommentit (4)
Missä viipyy suomalaismedian uutiset aiheesta?
Yritetäänkö tämäkin asia runnoa läpi kansan selän takana, ihan hiljaisuudessa?
Missä viipyy suomalaismedian uutiset aiheesta?
Yritetäänkö tämäkin asia runnoa läpi kansan selän takana, ihan hiljaisuudessa?
miksi pitäisi kertoa jotain, johon on vain alistuttava? Hirveä kalabaliikki turhan takia. Mutta nyt kaikki monikulttuurin ystävät; lentokentälle odottelemaan mekot korvissa, liput liehuen! ;)
Pohjois-Afrikan työtä pakenevat - Tervetuloa Suomeen!
Me kanta-asukkaat teemme työtä ja maksamme veroja sekä karsimme omia palveluitamme, että teille oikeauskoisille kultamunille saadaan hyvät hautomot tänne joissa teidän ei tarvitse rikkaa ristiin laittaa. Ruoka tuodaan suuhun asti, jos jaksatte sen leipäläpenne avata omin voimin, kiitos!
...Hommaforumilla on tästä aiheesta parhaillaan keskusteluketju meneillään:
http://hommaforum.org/index.php/topic,48585.msg659087/topicseen.html#top