Tolla M36:lla ei ole kyllä kaikki muumit laaksossa
Kommentit (7)
Varmaan jokin Borgån mukahassu sivuprojekti.
vaan trolli-hahmo. Samaisen ihmisen keksimä trolli-hahmo on myös Tero.
Niin ja ihminen näiden takana on se oululainen äiti, joka täällä uhkaili ajaa autolla yli kaikkien Libero-peliasuisten lasten. Oli laittanut ilmaiseksi saamansa Liber-peliasun myyntiin kirppikselle 6 eurolla ja sitten joku oli sen ilmeisesti kirppikseltä pöllinyt. Tältä oululaiselta meni sen takia koko henkinen tasapaino ja suunnitteli tosiaan vammauttavansa autollaan asuun pukeutuneita lapsia. Sairas tyyppi ja tykkää provoilla.
vaan trolli-hahmo. Samaisen ihmisen keksimä trolli-hahmo on myös Tero. Niin ja ihminen näiden takana on se oululainen äiti, joka täällä uhkaili ajaa autolla yli kaikkien Libero-peliasuisten lasten. Oli laittanut ilmaiseksi saamansa Liber-peliasun myyntiin kirppikselle 6 eurolla ja sitten joku oli sen ilmeisesti kirppikseltä pöllinyt. Tältä oululaiselta meni sen takia koko henkinen tasapaino ja suunnitteli tosiaan vammauttavansa autollaan asuun pukeutuneita lapsia. Sairas tyyppi ja tykkää provoilla.
Oikeasti? Siis "tatuoitu jätkä" on oikeasti oululainen nainen? :o Nyt mä oon järkyttynyt. Oon oikeesti luullut että se on joku mielenterveysongelmainen mies.
Oikeasti? Siis "tatuoitu jätkä" on oikeasti oululainen nainen? :o Nyt mä oon järkyttynyt. Oon oikeesti luullut että se on joku mielenterveysongelmainen mies.
Mulla on 101 muumijaksoa nauhalla ja muumipeikko ja pyrstötähti elokuva kanssa. M36
joku noita sen viestejä lukea? Meitsi skippaa aina sujuvasti yli.:D