Mistä voisi tunnistaa kuivapilluisen naisen ?
Se on valitettava totuus että ei ole kiva paneskella naisen kanssa jolla on kostumis ongelmia. Mutta mistähän tämmöisen kuiva pilluisen voisi tunnistaa ettei tule sellaista vahingossakaaan pokattua ?
Kommentit (9)
Tai on vaihdevuosissa
Muuten vika on muualla kuin naisen pimpsassa, joko naisen päässä tai miehen taidoissa
Tästä tunnistat: olen 175cm, 68g, kuppi E75, mitat 105-75-108, pitkät suorat vaaleat paksut hiukset, siniset silmät, nauravainen, puhelias ja nätti tyttö.
Nautin seksistä, mutta en ole koskaan tullut niin märäksi että " tippuisin" . Oletan siis olevani virallisesti kuivapilluinen? Kiihotun kyllä, mutta kosteus kehittyy ja pysyy sisälläni. Yhdynnän ensimmäinen sisäänmeno esileikin jälkeen täytyykin yleensä tehdä hitaasti/varovasti, mutta sitten ei enää tarvi varoa, liukaste liukuu kalua pitkin mukavasti, eikä tunnu kuivalta missään vaiheessa. Suuseksi aivan oikein on oikein toimivaa kiihotetta, ja sillä saa kivasti kosteutta ulkopuolellekin ja " huulille" .
Kuivuuteni ei ole koskaan ollut ongelma, koska tiedän tämän ja minulla on aina liukastetta olemassa, ja sanon myös aina uudelle miehelle, että tilanne on sitten tämä. Koskaan ei kukaan ole valittanut, päinvastoin kiitellyt ihanaa seksiä.
Vierailija:
Kuivapilluista ei ole olemassakaan vaan taitamattomia miehiä jotka ei saa naista kastumaan.
Aika vähänlaisesti on sinulla kokemusta jos luulet ettei kuivapilluista naista olekaan.
Pituus 170 cm, paino 58-59 kg, hiukset vaaleat, kasvot nätit, pitkät sääret, ilmeisen seksikäs vastapuolen mielestä, monen monen miehen haluama (vaan vain yhden saama). Kuivuus on joskus ongelma, johtuu ehkä hormonaalisista asioista, mutta silloin käytetään liukastetta tai edetään hitaasti. Kun vauhtiin päästään, ongelmia ei todellakaan ole. Mutta ilmeisesti en kelpaisi sinulle.
Jos osaisit hommasi, niin tuskin olis yhtään kuivapilluista eukkoo, mut jos tosiaan haet muijia petiisi hakuammunnalla satunnaisotannalla, niin valitettavasti sellaisiakin kämmejä käy..
Vierailija:
Jos osaisit hommasi, niin tuskin olis yhtään kuivapilluista eukkoo, mut jos tosiaan haet muijia petiisi hakuammunnalla satunnaisotannalla, niin valitettavasti sellaisiakin kämmejä käy..
Jos sinulla olisi vähänkin enemmän seksikokemuksia niin tietäisit että kostuminen ei ole kaikille naisille ihan itsestään selvä juttu. Esim E-pillerit joillekin aiheuttaa " kuivumista" . Se on kuin naisen " erektio-ongelma"
terska alkaa kesiin kesken kaiken ja vihloo niin jumalattomasti.
Aluksi se tulee yläpäästä ja sitten kun pitäs tarttua tuumasta toimeen niin se tulee alapäästä.
Nainen ei kostu tyyliin työntö, veto ja laukaus.
Nainen täytyy lämmittää hyvin ennen panoa.
Kysyjä on ilmeisen kokematon ja tietämätön naisen fysiologiasta.
Minut ollessani nuori parikymppinen kloppi opetti seksiin naapurin rouva joka oli nelikymppinen ja paras mitä siihen asti olin nainut.
Opetti sänkyhommat niin että naiset kyllä tykkää kun nuolen ensin niin että kiihottuu ja sitten vasta työnnän sisään.
Kuivapilluista ei ole olemassakaan vaan taitamattomia miehiä jotka ei saa naista kastumaan.