Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Minä minä minä eikä kukaan muu.

Vierailija
30.06.2007 |

Minä minä jee jee jee!



Minä haluan lapsia. Minä. Minä ruokin ne vain kasviruoalla, koska Minusta tuntuu parhaimmalta niin. Minä syötän lapselleni samaa jäätelötuuttia josta itsekin nuolen. Minun mielestäni se on kivaa tehdä niin. Minä vien lapsia lääkäriin ja hammaslääkriin... Miksi ne ei pese hampaitaan ja tulee reikiä...? Minä en harrasta mitään ja lihon mutta jotenkin oletan että lapsestani ei tulisi läskiä sohvaperunaa. Minä minä.





Nykyihminen on aivan liian itsekäs.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
30.06.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ne " periytyy" sukupolvelta toiselle. Niinkuin köyhyys ja huono-osaisuus muutenkin. Että kannattaisko hetki vielä itse kunkin miettiä mitä voi todella tarjota lapselleen...?



Että jos asut huono-osaisella asuinaluella, poltat päivittäin, olet työtön ja alkoakin kuluu joko itselläsi tai miehelläsi, niin olisiko joku muu parempi äiti/isä lapsellesi kuin sinä? JOS olet tyytyväinen elämääsi ja onnellinen on lapsesi elo turvattu, mutta jos kärsit vielä masennuksesta ja elämänhalu on kateissa -anna lapsesi adoptioon!



T. Yliminä

Vierailija
2/2 |
30.06.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tapojaan voi muuttaa ja masennusta yrittää poistaa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi yhdeksän yhdeksän