Mä söin tänään 2 palaa porkkanaleivosta, 2 keksiä ja 3 omenaviineriä!
Järkkyä! Enkä tullu ees sokerihumalaan! Enkä oo läski vaan 170cm ja 61kg. Tuli vaan yhtäkkiä hirvee makeennälkä.....
Kommentit (10)
Mä oon vetäny pelkkää leipää koko helvatan päivän. Päälle voita, kalkkunaa ja juustoo, terveellistä..
tietty kaikkee muuta sit lisäks. 175/62 :)
3 korvapuustia, 4 keksiä, karkkia paljon... Plus normaalit ateriat.
168/57
Söin pizzan ja 200 g irtokarkkeja iltapalaksi. kamala syyllisyydentunto, en ole yhtään ylipainoinen, mutta hirmumorkkis iski. helpottavaa jakaa tämä asia ;)
Miten pysyy hoikkana. Paljon liikuntaa, terveellistä syömistä suurin osa päivistä.
Aika pitkän tai todella vauhdikkaan lenkin teit. En pysty kuvittelemaan noilla mitoilla sua juoksemassa parin tunnin/20km lenkkiä ellet sitten satu olemaan kehonrakentaja tms.
Vielä ainakin 4kk tätä ihanuutta jäljellä ;)
ihan sauvakävellen. Tei 2 tunnin 10 min lenkin maastossa. En siis tepsutellut tasaisella tiellä vaan matkalla oli mäkiä. Mulla on sykemittari jossa on mun asetukset.
2
Vierailija:
Aika pitkän tai todella vauhdikkaan lenkin teit. En pysty kuvittelemaan noilla mitoilla sua juoksemassa parin tunnin/20km lenkkiä ellet sitten satu olemaan kehonrakentaja tms.
nyt vanhempana sitä alkaa pikkuhiljaa tullakin, mutta silti hyvin maltillisesti. voin melko lailla herkutella miten mieleni tekee. toki syön myös terveellistä enkä pelkkiä herkkuja.
Kävin myös lenkillä jolla poltin 1360kcl ja 172g rasvaa.
108kg/175cm