mieheni sanoi että teki mieli mennä panemaan naapurin akkaa kun se makas perse pystyssä aurinkotuolilla
Kommentit (10)
Tosin, itse vaimona ottaisin tollasen aika selkeänä vihjeenä siitä, että olis aika vuosittaiselle pesän tuuletukselle =)
Ja olen sille ihan raivoissani, mutta ei auta. Hänen mielestään jutut on huumoria mutta mun huumorintaju ei kyllä riitä!!
Relatkaa vähän! Musta toi oli ihan hauskasti sanottu ja todennäköisesti samalla hiukan vihjaistu, että pannaanko se perse pystyyn tälläkin puolella aitaa!
Vierailija:
Relatkaa vähän! Musta toi oli ihan hauskasti sanottu ja todennäköisesti samalla hiukan vihjaistu, että pannaanko se perse pystyyn tälläkin puolella aitaa!
Ei ole pakko kuunnella!!!!!!!
Et ole tainut olla itse milloinkaan siinä tilanteessa? Ihmisellä on korvat ja niitä ei sulkea halutessaan ja eroa tuollaisen takia on ihan turha ottaa. Mutta varmaan 13 ottaisi eronkin, ettei tarvitsisi kuunnella!
Mulle ainakin kävi niin, 12 v edellisessä suhteessa ja mies teki tuota. Kyllä se söi ja niin sinä kävi että ero tuli.
Nyt mulla on mies joka ei pahemmin vieraita vilkuile ja lopullinen liitto tämä onkin (10v)
Onneksi ukko ei ikinämun aikana sanoisi tuota ääneen ja uskoisin (toivoisin) ettei sanoisi muutenkaan. Ajatella saa jos siltä tuntuu.
huumorintajuisia, eikä loukkaannuta jos toinen vilkuilee kadulla seksikästä miestä/naista :)
Mä oisin varmaan vetäny nyrkillä