Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Oi että mulla on ihana mies:)

Vierailija
15.10.2006 |

Tulin lenkiltä juuri vähän aikaa sitten, mies oli siivoillut kotona ja tehnyt ihania sämpylöitä. Huusi heti kun tulin ovesta sisään, että mene rauhassa pitkään kylpyyn ja nauti. Loikoilin ammeessa 30min ja kun tulin alakertaan, oli mies sytytellyt kynttilöitä ja siivonnut loputkin pikku sotkut pois:)



Nyt on kylvettämässä vauvaa että mie saan omaa aikaa ja vaikka katella netistä jotain, aikoo kuulemma laittaa vauvan nukkumaan kylvyn jälkeen jolloin hieroo mun selkää:)



Ihana mies!!!

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
15.10.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minä sain vähän vastaavan yllärin viikko sitten.

Vierailija
2/5 |
15.10.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Muistathan sitten välillä tehdä samoin miehellesi..antaa omaa aikaa ja hemmotella hänet täysin...

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
15.10.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Oletko ap jotenkin erityisen ihana nainen, kaunis tms.? Oletko mielestäsi " ansainnut" tuon kohtelun jollain tekemiselläsi?

Vierailija
4/5 |
15.10.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

että joku mies voisi antaa tuollaista kohtelua tai se haluaa pesää..muuten ei mieheltä heru mitään hemmotteluja naiselle...



VÄÄRIN! Kyllä on kuule olemassa ihania miehiä, jotka ihan rakkaudesta naiseensa ilman sen kummempia " taka-ajatuksia" haluaa antaa naiselle rakkauttaan



(siitä huolimmatta ap voi olla kauniskin, mutta tuskin mies ajattelee, että jos olis rumempi, en tätä tekisi)



t;Nainen, jonka mies on yhtä ihana kuin ap:lla (Mutta muistututan, että niin metsä vastaa kuin sinne huudetaan, suomeksi; hemmottele miestäsi jos haluat itseäsi hemmoteltavan)



Vierailija
5/5 |
15.10.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset


Minun mies harrastaa saman tapaisia juttuja; yllättää kynttilöillä ja herkuilla, ostaa vaatteita ja tuo kukkia. Hän arvostaa minua ja muutenkin yleisesti naisia eikä ole mikään häntäheikki. Voi kun osaisi itse olla yhtä ihana hänelle mutta kun en ole, olen kiukkuinen kuin mikä välillä näin raskaana ollessa.



Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi kolme viisi