Eiköhän mammat päästetä toi Mira pois talosta!
Kommentit (13)
todellakin ainut ihminen joka osaa, pystyy kykenee olemaan empaattinen, näyttämään tunteensa ine. MIRalle ++++++
pelottaa, että entä jos se perkule menee sit voittamaan vahingossa. Sitä riskiä ei voi ottaa eli KOTIIN!
Tuonne taloon ei jää mitään mielenkiintoista.. Loppu porukka vaan makaa ja makaa ja makaa.. Ei oikeasti oo sitten mitään katottavaa.. Tytöt vaan keskenään meikkaa ja ovat ylimpiä ystäviä ja jätkät pääsee juonitteleen sarin kautta, että muija lähtee..
Mirallahan on ollut täys oikeus suuttua mialle, samoin ois ollu hannelle kun pilkkasivat sen ihastusta.. Ja sitten muija ite roikkuu ollissa minkä kerkee..
Mia on ollu kyllä naama väärinpäin, eikä se vastannut silloin terassilla Miralle vaan sari pelasti tilanteen sanomalla, että tää viikko tehtävähän suo vaan vituttaa.. Kyllä mullekin ois tullu olo, että minussa vika kun siihen terassille tulen kesken keskustelun ja kun kysyn jotain niin toinen vastaakin toisen puolesta..
Miks hemmetissä kukaan ei puhu Hannesta.. Se on käyttäytyny ihan samalla tavalla.. Haukkunu Miaa, Saria, Miraa ja sitten vielä liehitelly ollia..
Toivottavasti Kaki lähtee nyt kun on tod. näk. ainut mahdollisuus saada se ulos ennen finaalia.
Mira+++++++++++++
Kaki-------------------------------------------------------------------------------
Miksi te naiset ette tue sellaista? Kyllä muakin rupeis ketuttaan, kun viikko toisensa jälkeen on äänestyksessä ja kaikki piilov*ttuilee... Hyvä se on suoraa sanoo että joku vaivaa. Mira sano suoraa sen Mialle, eikä jättäny ketutustaan vain seläntakana puhumiseksi. Kuten esim. Hanne ja Mia tekee...
Vai onko niin, että mammat pelkää tahtonaisia?
Vierailija:
Miksi te naiset ette tue sellaista? Kyllä muakin rupeis ketuttaan, kun viikko toisensa jälkeen on äänestyksessä ja kaikki piilov*ttuilee... Hyvä se on suoraa sanoo että joku vaivaa. Mira sano suoraa sen Mialle, eikä jättäny ketutustaan vain seläntakana puhumiseksi. Kuten esim. Hanne ja Mia tekee...Vai onko niin, että mammat pelkää tahtonaisia?
Musta se on räiskyvä ja tietää mitä haluaa. Mä en kestä vässyköitä naamanmutristelijoita, meitä on moneen junaan...
Tietty Mirakin voi olla, jos on luonnostaan sellainen kieroilija ja " kaikki tahtoo mulle pahaa" -ruikuttaja.
Säälikää nyt vähän Miraa ja päästäkää pois talosta antamalla hänelle miinuksia! ja eipä tuo kovin empaattinen ollut, kun Mialla oli vatsa todella kipeä, toisella kyyneleet valui, kun vatsa oli niin kipeä, niin yksi hyväkäs selittää, kuinka Mia teeskentelee.
Tyttöhän munaa itsensä tuollaisilla skitsoiluilla, kuin Halloweenyönä.
Emännällä on jo sellainen pelastusrengas vyötäröllä, että edessä on jo kunnon laihari ja mitä pidempään makaa tuolla talossa sitä hirveämpi urakka edessä, jos meinaa fitness-uraansa jatkaa.
Ja onko teistä tosinainen tuollainen selän takana paskanpuhuja, kieroilija joka vetää pultit ihan sellaisista asioista, joita kuvittelee tapahtuneen? Esim. kun kioskille meni 4, niin nakkeli niskojaan ja syytti että häntä syytetään asiasta vaikka kaikki sanoi, ettei se ollut kenenkään syy.
Ja se Janin vonkaaminen on niin säälittävää! Kuin joku miehenkipeä teiniritsa!
Miralle miinukset! On häpeäksi kaikille Suomen naisille käytöksellään!
Jätkät on ihan voitonvamoina jäämässä täloon, mutta saavatpa raukat nähdä, että Miaralle ei kettuilla!
katotaan kuka uskaltaa vielä ensviikolla nimetä Miran, kun voi ite joutua sen pariksi äänestykseen!!
Se parhaiten nauraa joka viimeiseksi nauraa, hyvä Mira!
Mira on Sarin kans mun suosikki, soisin molemmille paikan finaaliin.
Aiheutta supinaa, sipinää ja vaarallisia tilanteita talossa. Ei sellasta pois päästetä! En mä ainakaan jaksa katella lopussa myrtsinaamaa ja kihertäjää aamusta iltaan!