g: rasittavin aihe tällä palstalla
Mikä on teidän mielestänne rasittavin aihe, mistä tällä palstalla kirjoitellaan?
Aloitan itse ensimmäisenä: Se kun huonon itsetunnon omaavat luuskat kyselee " olenko lihava/seksikäs" !
Kommentit (18)
Siis voisko olla mitään epämielenkiintoisempaa?? en ikinä edes avaa niitä, mikä lie avohoitopotilas siellä kirjoittelee. Kädenvääntö liittyy yhtä paljon kuin pyykin pesu. -Aivan-
toinen aihe on pervojen kirjoittelemat kyselyt kuten se joka kyseli antavatko naiset koskaan kesällä tuulen nostella hameitaan.
bodymimmien perään ja väittää naisensa olevan sellainen. tosi pervo.
1.kädenvääntö, tosituvasti sama aloitus
2. mustat sukkikset ja farkkuhame
3. nää olenko seksikäs ja sit mitat perään, niinkun mittojen perusteella vois tietää
4.häppäreitten koko vs viivapilde
- huonon itsetunnon omaat ämmät jotka vinkuu olenko ihana ja seksy
- lihavat jotka pitävät itseään kurvikkaina
- häppärifanaatikot
- jättiklittafriikit
- heiluva hameenhelma ja alushousut perverssi
- kädenvääntöhullu
- viroprovo tyylin " miks suomalaiset naiset...viu viu väy väy vali vali"
- ja siinäpä ne olikin
peräaukko jutut aivan sairaita. eivät kuulu normaalin ihmisen seksielämään
lääkäri
ja penisjutut -epänormaalia, syntistä ja sairasta
Terv Real lesbian
;))
farkkuhameissa ei ole mitään vikaa, se on seksikkään näköinen hyvämuotoisen kantajan yllä.
ja monella ukolla seisoo kun vahva muija voittaa kädenväännössä.
Se on kokeiltu fakta.
EI se ainakaan o oniin sairasta kuin nuo peppuseksi-jutut, jotka on ihan lesboille.
Eikö riitä, että häiriköit yhdellä aiheella, josta kukaan muu ei ole kiinnostunut, mutta että vielä juttelet itsesi kanssa, muka eri kirjoittajana, eikö se ole jo vähän liikaa.
Hanki nyt hyvä mies apua tuohon fiksaatioosi.
Fantasialla ja kiinnostuksella vs. pakkomielteellä on eroa.
Onko niinjaniin pitkä iso, onko sellainenjatällainen liian pieni... Uuaah!!! Minulla ei ainakaan ole aavistustakaan mitä mieheni peniksen mitat ovat sentteinä - tai mitkään omanikaan - enkä ymmärrä miksi mittaisinkaan, puhumattakaan siitä, että tulisin tänne raportoimaan ja kyselemään. Sopivan kokoinen se on ja se riittää!
Mitä mieltä miehet on jos ne ovat isot?
Edellämainittu ja muutkin vastaavat aiheet jossa naiset kyselee täysin epäoleellisia asioita ja mittoja.
Hohhoijjaa
Ei tulis mieleenkään ottaa (ihanasta) vaimostani mittoja saati postittaa niitä johonkin palstoille. Sama toisinpäin.
Se kun " suuruuden hulllut" naiset kirjoittelee peniksistä tyyliin " Voi ei! Kertokaa siskot mistä tunnistaa tosi pienikaluisen miehen" jne.