Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Tosi nolo kysymys..

08.04.2008 |

Pakko kysyä teiltä tällaista tosi epämiellyttävää asiaa..

Mitähän voi olla kun tuntuu että emättimestä tulee jotain tai siellä tuntuu sellainen pahkura siinä suulla.

Esikoista odotan ja tällaisesta vaivasta en ole kuullut kyllä keneltäkään..apua..

Olen aivan paniikissa täällä!



Onko ketään tietäviä?

Pilvi ja Tiitiäinen 21+5

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
08.04.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Alapäässähän voi olla suonikohjuja. Ne tekee paineentunnetta alapäähän ja pullottaa. Voithan vilkaista peilillä ja katsoa.



Tytteli-83

Vierailija
2/3 |
08.04.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

suonikohju kuulostaisi aika loogiselta. kaverilla oli joku osa itse kohtua -kohdukaula ehkä en muista kunnolla " valahtamassa alas" , pystyi näkemään se itse peilillä jopa, mutta se kyllä todettiin jo ihan alkuvaiheessa ja aiheuttikin sitten paljon lepäilyä ym. Jos moisesta olisi kohdallasi kysymys, luulisi kai, että olisi ollut jo alusta asti ja huomattu ja sanottu siitä jotain.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
09.04.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

jos se painon tunne jatkuu niin kysäse neuvolassa käydessä et mikä vois olla ja terkka voi vaikka kurkata, jos löytys selitys. toi suonikohdu kuulostaa aika loogiselta