Annetaan Clearblue-hedelmällisyysmonitori & ovulaatiotestejä
Hei!
Koska luovutetaan-palsta ei taida olla kovin luettu, kokeillaan tätä kautta.
Annan pois itselleni tarpeettoman Clearbluen hedelmällisyysmonitorin sellaista tarvitsevalle. Monitori on muutaman vuoden vanha, ehkä 10 kierrossa käytetty ja täysin toimiva. Tiedot on nollattu, eli käyttämään pääsee 'puhtaalta pöydältä'. Se on tilattu Amazonista, mukana on englanninkielinen käyttöohje. Ottaja saa myös testitikkuja, yhden avaamattoman 20 tikun pakkauksen sekä edellisestä paketista ylijääneet 5 tikkua. Testitikut menevät vanhoiksi joulukuussa 2012.
Lisäksi lahjoitan, jos jollain on niille käyttöä, Mammaksi-verkkokaupasta ostamani 30 ovulaatiotestiä (liuska).
Asun eteläisessä Helsingissä, halukas voi noutaa kamat tai sitten lähetän ne postimaksua vastaan.
Tällä palstalla ei ilmeisesti voi yksityisviestejä lähetellä, mutta jos vastaat tähän viestiketjuun ilmoittautuen halukkaaksi ja laittaen vaikka sähköpostiosoitteen, jatketaan meilitse.
Kesäterveisin
kapow
Kommentit (8)
Luulin ensin, että olit antanut väärän sähköpostiosoitteen, mutta ongelma olikin mun meiliohjelmassa. Säädetään...
* Säätö valmis. *
t. kapow
Hei!
Monitori ja testiliuskat ovat palautuneet uudelleen saataville, koska yhteys Tindraan katkesi.
Siispä se, kellä niille olisi käyttöä ja kuka ensinnä ilmoittautuu, saa postimaksun hinnalla koko paketin. Kerro sähköpostiosoitteesi, niin jatketaan meilitse yksityiskohdista.
- kapow -
poistin osoitteeni kapow09 sai sen jo ;)
ei vieläkään löydy omistajaa niin mä voisin ne tulla vaikka hakemaan, riippuen postikuluista :)
sähköpostiosoitteeni on: tindra-@suomi24.fi
-Tindra