Olen mies. En vonkaa, mutta seksiä riittää!
Yläasteella ja amiksessa kaveriporukassa oli sellaisia "kovia panomiehiä", jotka eivät muusta puhuneet kuin tisseistä ja pilluista. Olivat todellisuudessa aika nysviä, eikä kukaan uskonut heidän juttuihinsa. Siitä puhe, mistä puute... Mutta eihän sitä päin naamaa heille sanottu. Itsellä oli tyttöystävä silloin ja seksiä riitti, mutta en viitsinyt lesota.
Nyt opiskelen amk:ssa ja samanlaisia pellejätkiä riittää :D Itse sen sijaan olen nyt sinkkuna ottanut "taktiikaksi" jättää Kovan Panomiehen roolin väliin. Ja kas, naisia on tarjolla jokaisissa opiskelijabileissä. Puhun älykkäästi/ajankohtaisista asioista, kehun naisia kauniiksi (EN sanomalla "kiva perse") ja puhun omista tunteistakin.
Kun olen asiallinen, naiset arvostavat minua ja heillä on pieni kynnys lähteä jatkoille. Toki suorapuheisiakin toiminnan naisia on, mutta valtaosa ei lämpeä kavereideni "kivat tissit pannaaks?" -aloituksille.
Kommentit (2)
Jatka samaan malliin! Ja toivottavasti muutkin miehet tajuaisivat että tuo todellakin toimii.
Kaikki naisethan tuon tietävätkin jo. Mitäs siihen lisäämään.
Mitä tarjottavaa on miehellä, joka näkee naisessa vain yhden asian ja kohtelee sen mukaan? Kun melkein kaikki miehet käyttäytyvät niin. Nainen hakee muutakin esim. yhdenillanjutulta kuin yhdyntää.