Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Pelkään että nielaisen oman kieleni

Vierailija
23.06.2015 |

Xd onko teillä mitään outoja pelkoja?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
23.06.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Pelkään naisia. Kauheasti muuta en pelkää. En esimerkiksi kuolemaa paitsi jos se on äkillinen tai tuskallinen.

Vierailija
2/3 |
23.06.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="23.06.2015 klo 19:22"]Pelkään naisia. Kauheasti muuta en pelkää. En esimerkiksi kuolemaa paitsi jos se on äkillinen tai tuskallinen.
[/quote]

Mikäs naisissa niin pelottaa? :O ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
23.06.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="23.06.2015 klo 19:23"][quote author="Vierailija" time="23.06.2015 klo 19:22"]Pelkään naisia. Kauheasti muuta en pelkää. En esimerkiksi kuolemaa paitsi jos se on äkillinen tai tuskallinen.
[/quote]

Mikäs naisissa niin pelottaa? :O ap
[/quote]
Olen naisten silmissä outo. Pitemmän päälle raskasta olla outo. Lisäksi jos joku nainen osoittaa tunteita minua kohtaan niin en osaa reagoida siihen mitenkään joten esitän etten ole kiinnostunut. Epärehellisyys, juoruaminen ja seläntakana puhuminen myös ahdistaa. En pidä naisista ihmisinä. Munattomuus aiheuttaa tuollaista.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän kuusi viisi