Huippumalli Caran Zalando-mainos
Olenko ainoa, jolle tulee heti ensimmäisenä huippumalli Cara Delevingnen Zalando-mainoksesta mieleen "kielinaisen" eli Sara Maria Forsbergin/SAARAn videot?
Jotenkin samanlainen editointi eli leikkaukset ja tyyli muutenkin.
Kommentit (15)
Kai vitsailet? Joo Cara Delevingnen täytyy matkia suomalaista nobodya, kyllä.
[quote author="Vierailija" time="12.05.2015 klo 14:42"]Ihanaa että jaksat seurata tommosta kakkaa. Ja syventyä siihen noin.
[/quote]
Niin no jos telkkari vähänkään pauhaa taustalla niin on varmasti mainoksen nähnyt
[quote author="Vierailija" time="12.05.2015 klo 14:43"]Kai vitsailet? Joo Cara Delevingnen täytyy matkia suomalaista nobodya, kyllä.
[/quote]
En väittänyt missään kohtaa että matkii, mutta tulee vaan mieleen Sara. Tiedän kyllä ettei matki, hän on tuskin edes nähnyt Saran videoita.
Nuo mainokset on tehty ikuisuus sitten ja pyörineet monissa maissa, Suomi on aina yleensä vikojen joukossa. En oikeen usko että ketään on matkittu, kenties otettu inspiraatiota yleisestä tyylistä tehdä youtubevideoita. Kielinainen ei suinkaan ole ainoa, samalla kaavalla voitaisiin ottaa kenen tahansa youtube-vloggaajan blooper video ja sanoa että idea varastettu. ;)
Cara on purkittanut yhden päivän aikana mainoksia kaikkiin maihin, joissa Zalando myy. Saa aika hyvnä liksan vielä hommasta. Telepromptreri pyörii ja kamera käy.
Kielinainen ei ole keksinyt mitään omaperäistä ja uutta ikinä. Siansaksan puhuminenkaan ei ole uusi keksintö, sitä on harrastettu aina.
Kieltämättä mulle tuli aivan sama mieleen.
Sillä on ihan ihmeellinen töpselinokka.
Cara on tossakin ihan järkyttävän poikamainen, ei ollenkaan nainen vaan niinku joku tomboy. En tajuu miten se voi olla seksikäs jonkun mielestä, ihan poikatyttö.
[quote author="Vierailija" time="21.05.2015 klo 19:13"]
Cara on tossakin ihan järkyttävän poikamainen, ei ollenkaan nainen vaan niinku joku tomboy. En tajuu miten se voi olla seksikäs jonkun mielestä, ihan poikatyttö.
[/quote]
Ärsyttääkö kun se on lesbo? Ja ihan törkeän kaunis.
Mikä siinä on kun ei enää huvita niinku ennen? Joo väsymystä on ajoittain mutta niinhän sitä on ollu aina ja silti on seksi maistunut. Jotenki outoa miten mä koen epämiellyttävänä sitä kun mun rintoja kosketaan, en pidä suutelemisestakaan enää tai jos alapäätäni kosketaan sormin.
Ainoa mikä joten kuten vielä käy on pelkkä sisään ulos yhdyntä joka kyllä johtaa orgasmiin. Mutta en tajua tuota miksen enää kestä suutelua tai rintojen koskettelua. Ja mihin se himo/kiihko on kadonnut???
En halua muita miehiä, eikä itsetyydytyskään enää innosta. En käytä hormonaalista ehkäisymenetelmää.
Hehe mä luulin että se ON Sara. Kirosin jopa ääneen että ai että ku tuo kielinainen on ärsyttävä ja uransa huipulla Zalando-mainoksessa :D
Ihanaa että jaksat seurata tommosta kakkaa. Ja syventyä siihen noin.