Millainen on tuntemasi Jonna?
Omakohtaiset kokemukset tietävät kertoa että ovat eluunsä melkoisia tuittupäitä.
Kommentit (19)
Ihana, luotettava, räväkkä kaunis blondi
Värjätty punapää. Narsistinen persoonallisuushäiriö? Manipuloiva ainakin ja suunnitelmallisesti yrittää juonia omaksi edukseen asioita. Onkohan hänen luottotietonsa kunnossa? Syöttää monesti aika paksua pajunköyttä ja ihmettelen, että kuka hänen juttujaan oikein uskoo? Jää kiinni valkoisita valheista yhtenään, mutta en kerro sitä hänelle. Mukavaa seuraa, kunhan ei erehdy uskomaan hänen juttujaan, pyydä häneltä apua tai luota häneen liikaa.
Tykkää Japanista ja animesta ja sen semmoisista. Omalaatuinen persoona. Ihan jees tyyppi.
Liikunnallinen, tehokas, voitontahtoinen, johtajaluonne
Toinen taas viiden lapsen yh-äiti, pikkuisen pyylevä, kärkäs, voimakastahtoinen
Hulvattoman hauska ja tosi kaunis.
Kiltti, tunnollinen, empaattinen, avulias.. Hyvää seuraa ja hänelle on helppo puhua.
Kaikki tuntemani jonnat on niin ärsyttäviä, että olen alkanut vihaamaan jonna-nimeä.
Kovaääninen kälättäjä. Puhuu suoraan mitä ajattelee ja tekee asioita toisista välittämättä. Itsekäs. Eri mies joka kerta ku törmätään. En pidä hänestä.
[quote author="Vierailija" time="18.05.2015 klo 22:41"]Kaikki tuntemani jonnat on niin ärsyttäviä, että olen alkanut vihaamaan jonna-nimeä.
[/quote]
On sulla ongelmat :D Taitaa olla rikas elämä!
Kalkattava ämmä