Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

miten vois muistaa ja kiittää appiukkoa joka on tehnyt kovaa hommaa

05.09.2006 |

remppaamalla meidän alakertaa. appi on vielä sellanen luonteeltaan että mitään minkä voi palauttaa on turha tarjota. tekis mieli jotenkin muistaa kumminkin kun on kovan homman tehnyt.



Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
05.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minkälainen appesi on? Mitä harrastaa/ mistä tykkää?

Vierailija
2/4 |
05.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

se varmaan arvostas jotain työkonetta kun on kova rakentamaan ja remppaamaan, mutta ei siltä eikä anopilta voi kysyä että mitä ei ole tai mitä tulis tarpeeseen kun alkaa hillitön keskustelu että ei me mitään haluta ja iloksemme autetaan.. eli omasta päästä pitäis jotain keksiä.



joku urheiluloma olis varmaan tietysti niille nappi... mutta ne käy sellasilla kylpylä-urheilulomilla muutenkin usein.



kuumailmapallosta varmaan sanos että järjetöntä rahantuhlausta.



Muita ideoita?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
05.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meillä annettiin talonrakennus projektin loputtua appiukoille alkon kalleimmat viskipullot ja kortit joissa oli muisteltu projektia... Olivat kumpikin hyvin otettuja lahjoista.

Vierailija
4/4 |
05.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

lahjakortti nimellä (niin etteiväöt voi sitä meille takaisin antaa) rautakauppaan ja viskipullo. Iskee kuin nenä päähän.



no niin. taas yksi päätös elämässä tehty av-mammojen avustuksella!

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän yksi kuusi