Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Yritetäänkö teitä iskeä rannalla?

Vierailija
27.07.2014 |

Minua on lähestytty nyt useaan otteeseen flirttimielessä uimarannalla. Mitä tästä pitäisi ajatella..että olen hyväkroppainen ehkä? Muualla, esim baareissa, en hirveästi saa huomiota. Vai ovatko uimarannat nyt yhtäkkiä jotain iskupaikkoja? Aika ahdistavaa.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
27.07.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllä, pari paarmaa iski äkäisesti kimppuuni.

Vierailija
2/3 |
27.07.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

En käy yleisillä rannoilla. Mutta voisin kuvitella että ei iskettäisi. 170/85 ja selluliittiä ihan törkeesti :D

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
27.07.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mua ei isketä ikinä. Koskaan. Missään. Jos en olisi itse ryhtynyt aloitteelliseksi, niin olisi varmaan vielä nyt nelikymppisenäkin neitsyys tallella.

Mikään Ilmestyskirjan peto tuskin olen, kun kauniiksi on kyllä kehuttu usein. Mutta ikinä ei kukaan iskumielessä lähesty, edes ne epätoivoiset känniurvelot pilkun jälkeen. Saati sillä kuuluisalla Prisman maitokaapilla, millä av-mammaa viedään, vaikka olisi koko lapsikatras mukana.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme kolme seitsemän