Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mursin sitten käteni juuri ennen juhannusta!

Vierailija
18.06.2014 |

Sapettaa!! Ja vielä oikea käsi, hervoton musta epäkätevä kipsi siinä nyt. Ja siis murtumistapa - kaaduin. Ihan kävelin vain, kompastuin ja humps, toinen käsi rikki, otsaan tikkejä, polvesta verta ja etuhammas halki. Olispa ollut edes joku kunnon tapaturma, kalliolta tippuminen tai karhun kanssa taistelu niin kehtaisin ehkä kertoa tutuillekkin..

 

Piristäkää =(. Ostin jo ensihätään suklaata ja varasin pari tuotantokaudellista greyn anatomiaa kainaloon mutta itkettää yhä. Sinne meni sit juhannussaunat ja uinnit ja.. ;__;

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
18.06.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Nyt pitää hoidella hommat vasemmalla ;)

Vierailija
2/3 |
18.06.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Itse menossa ensi viikolla leikkaukseen, oikea ranne paskana. Kaikennäköstä sälää aiotaan laittaa sinne. Ei kannata jäädä sisälle itkemään, ylös ja ulos. Kyllä se siitä!!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
18.06.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Otan osaa :( Mulla repesi reisilihas ja kävelen keppien avulla. Ensi viikolla ratkeaa joudunko leikkaukseen.

Mutta tsemppiä sulle! :)

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän viisi kuusi