Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Apua, mitä tekisitte tässä tilanteessa?

Vierailija
20.05.2014 |

Meidän kerrostalon vaunuvaraston seinälle on joku hullu käynyt töhrimässä viestin. Siinä kehotetaan viemään lapset pois tästä talosta, turvaan, koska tämä ei ole hyvä paikka elää. Kirjoittaja haluaa varoittaa tästä, koska on pedofiili.

Säikähdin tuota seinän sotkua niin pahasti, että olen huomenna soittamassa isännöitsijälle. Toivon, että se on jonkun sairas vitsi, mutta kuka oikeasti vitsailee olevansa pedofiili? Nyt on kyllä mielessä muuttokin, koska en halua asua minkään pedofiilin naapurissa, ties mitä on valmis tekemään lapsille. Varsinkin naapureiden vanhemmat lapset leikkivät sisäpihalla ilman jatkuvaa valvontaa, joten joku saattaa heitä oikeastikin lähestyä ja houkutella asuntoonsa.

Ihan sairasta.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
20.05.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hei, mä oon täällä ihan järkyttynyt tästä ja ihmisiä kiinnostaa vain bloggarit, huumeet ja pettäminen! Eli up...

Vierailija
2/4 |
21.05.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

En tiedä, hirveää!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
21.05.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

No eihän sitä ikinä voi tietää missä niitä pedofiilejä on. Yleisintä kai se kuitenkin on, että se on joku ihminen lähipiiristä, joka hyväksikäyttää lasta.

Tuo kirjoitus on varmaan vaan jonkun huonoa pilaa tms. no ei voi tietää.

Vierailija
4/4 |
21.05.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Varmaan vaan joku naapuri kyllästyny sun huutaviin kakaroihin ja toivoo juuri tällaista reaktiota

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi kaksi yksi