Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Palstan vaikutus elämääni.. :)

Vierailija
24.02.2014 |

En ole pitkään tällä palstalla pyörinyt. Tänään kuitenkin totesin sen ensimmäistä kertaa vaikuttavan elämääni. Olen lukenut täällä paljon näitä "olen varatun miehen kanssa" juttuja ja siellä jotkut ovat sitten kertoneet, että ovat käräyttäneet miehen sen vaimolle soittamalla tälle ja kertomalla kaiken.

Äsken tuntematon numero soitti enkä ehtinyt vastaamaan. Fonecta caller oli kuitenkin numeroon kytkenyt naisen nimen - ei mitään yritystä, vain tavallinen naisen nimi. Ja mun eka ajatus, joka nyt valtasi mieleni täysin oli: No nyt se toinen nainen yrittää mulle kertoa totuutta mun miehestä! Ajatus on ihan hullu, sillä en millään oikeasti jaksa uskoa, että mieheni pettäisi. Silti en ole vielä kyennyt soittamaan numeroon takaisinkaan - jännittää!

Onko muilla tämän palstan jutut alkaneet kummittelemaan omassa elämässä?

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
24.02.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

No voi sinun kanssasi! Älä lue enää pettämisaloituksia.

Vierailija
2/2 |
24.02.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ovat alkaneet kummitella, ja palstan vaikutus elamaani on ollut suuri. Pettamisaloituksia en juurikaan ole jaksanut lukea. Yliluonnollisista asioista (mm. kummitukset) kertovat aloitukset jaksavat sen sijaan vuodesta toiseen kiinnostaa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan viisi kaksi