Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Mitä ostaisit lahjakortin jämällä Stockalta?

Vierailija
17.01.2014 |

Tosiaan, 40€ Stockan lahjakortista jäljellä, mitä sillä ostaisi?

 

Itselläni mielessä YSL:n valokynä joka lempparituotteittani ja ed alkaa olla loppu, mutta olisko teillä muita ideoita?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
17.01.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

No, sieltähän saa mitä vain kirjovehkasta kahvinkeittimen kautta kenkiin..Sama kortti käynee myös Akateemiseen ja Herkkuun? Ostaisin itse varmaan ruokaa.

Vierailija
2/3 |
17.01.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ostaisin jotain mitä tarvitsen. Vaikka hyvät rintaliivit, sellaiset saa kun itse laittaa muutaman kympin lisää lahjakortin päälle.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
17.01.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ostaisin loppumassa olevaa joka päivä käytössä olevaa kosmetiikkaa. On niin tympeää ostaa omalla rahalla loppuneen shampoon tai meikkivoiteen tilalle uusi samanlainen. :D

 

Toisaalta olen kaipaillut kevään kunniaksi kotiin uutta huonekasvia, saattaisin ostaa myös jonkun kasvin, multaa ja ravinnetta.

 

Nyt siellä on -50 % ale. Jos koruosastolla olisi joku kiva riipus tai korvikset alessa niin sellaistakin voisin ajatella. Minulla on yleensä päivittäin helmikorvikset ja haluaisin sellaisen kaulakorun missä olisi vaikka jotenkin yksi helmi. Helminauha minulla on mutta se tuntuu aika juhlavalta arkisin.