Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

millaisista statuksista/kuvista tykkäät facessa?

Vierailija
13.05.2013 |

Jätätkö tykkäämättä, jos olet esim kateellinen? Mietin vaan miksi jotkut saa paljon tykkäykiä ja jotkut eivät... Itse saan keskiverrosti

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
13.05.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mun kaunis ja huippu-urheilullinen ystäväni ei saa tykkäyksiä kuviinsa/päivityksiinsä juuri muilta naisila kuin multa. Hmmm, mikäköhän mahtaa olla syynä...:)

Vierailija
2/2 |
13.05.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Yritän tykätä sellaisista jutuista, jotka ovat aidosti mielenkiintoisia, riippumatta siitä, kuka ne on kirjoittanut/julkaissut. Jos joku kertoo koulusta valmistumisesta/lapsen syntymästä/naimisiin menosta tai muusta isosta asiasta, niin yleensä tykkään. Perus-profiilikuvista tulee harvoin tykättyä, varsinkaan puolituttujen, oli sitten millainen missi/mister hyvänsä. Tai sitten kuvan pitää olla kaikin puolin todella hyvä. Niiden, joiden kanssa olen tekemisissä muutenkin, kuvista tulee tykättyä herkemmin.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla