Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Racoon ulkoiluvaatteet, jollain kokemusta?

Vierailija
20.08.2013 |

Nyt sais 60% alennuksella racoon untuvatakin tai toppatakin. Onko kokemusta kyseisestä merkistä, onko hyvä ja kestävä? Meillä kaksi tyttöä, joten isomman vaatteet pitäis mennä vielä pienemmälle tai sitten myyntiin kirppikselle. 

Nyt sais kuitenkin kohtuuhintaan 159e maksavan takin 6kympillä

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
20.08.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Talvihaalarit eivät kestä normaalia käyttöä paria kuukautta, kangas rikkoutuu. Reklamaatio ei toimi, en osta enää. Muut vaatteet merkillä toimineet.

Vierailija
2/4 |
20.08.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ok, mitenhän tuon takin kanssa.. ehkä ei sitten kannata tilata.

ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
20.08.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ne ongelmat olivat tietääkseni Cupcakella (Racoonin edeltäjä) ja kankaita ja tehtaita on vaihdettu sen jälkeen. Meilläkin Cupcaken haalari meni rikki, mutta Racoonin takki on ehjä.

Vierailija
4/4 |
20.08.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kakkonen  kertoi kokemuksen nimenomaan Racoonin viime talven talvihaalarista, joka oli käytössä vain lumen aikaan.

 

Cupcakella oli ongelmia vain tietynvärisen toppahaalarin kanssa eli noissa vaaleanpunapohjaisissa ei ongelmaa ollut, ei meilläkään, siinä tummemassa oli joillakin.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kolme neljä