Olen viettänyt juhannusta yksin kotona
Vilkaisin itseäni ja voi luoja mikä näky :) päällä harmaat villasukat, riemun kirjavat shortsit ja musta toppi, kaiken kruunaa kalpeat karvaiset jalat :D
Nooh, ei ole kukaan näkemässä, jos poika tulisikin jo tänään takaisin on tottunut näkyyn...
Kommentit (4)
Jaa, mä olen muuten ihan siististi laitettuna, mutta meikit jätin pois tänään... =)
Ihana ap.:-D
Mullakin on harmaanvalkoiset sääret. Tukka rasvaisena, ei meikkiä, lila aamutakki päällä. Olen hemaiseva näky, joka miehen juhannusheilaunelma ;-)
jee.
Minä olen myös yksin kotona. Mies lähti lasten kanssa juhannuksen viettoon torstaina ja mun piti liittyä seuraan perjantaina aamuvuoron jälkeen. Vaan kuinkas kävikään? to-pe yönä aloin oksentamaan oikein urakalla. Nyt olen maannut sohvalla toista vuorokautta, silloin kun en ole istunut vessassa pää ämpärissä. Mitään syötävää tai juotavaa ei oikein ole, kun en ollut varautunut kotona oloon. Onneksi marjoja oli vielä pakastimessa pari rasiaa, nekin olen kohta syönyt.
Päällä mulla on kylpytakki eikä muuta. Tukka takussa ja vessan peilistä näen harmaankalpean naaman posket lommolla. Jaa ne sääret, no hirveä näppyläinen sänki ja miljoona rikki raavittua itikanpuremaa.
Pointti oli?