Pitäisikö pukeutua miehen mieleksi stringeihin
Olen ja keski-iässä ja nyt mieheni on keksinyt ostella minulle hänen mieleisiään alusvaatteita, läpikuultavia rintaliivejä ja stringejä. En oikein ole tottunut näin niukkaan vaatetukseen. Olen toki pitänyt hänen ostoksiaan, joskus tunnen oloni niissä jopa seksikkääksi. Pitäisiköhän minun todella yrittää kotiutua mieheni makuun. Hän kyllä tuntuu nauttivat ostoksistaan. Onko kenelläkään kokemusta vastaavasta?
Kommentit (3)
Lisäksi pidän siitä, miltä peppuni näyttää niissä. Minulla on parit lahkeelliset alkkarit ja pidän niitä joskus miehen mieliksi, mutta arjet läpeensä käytän kuitenkin stringejä (ei mies nyt niitäkään hyljeksi ;-D.)
Eli käytät tietysti sellaisia alkkareita, jotka omasta mielestäsi ovat kivoimpia ja varsinkin tuntuvat parhaalle, mutta sitten joskus voi tilaisuuden vuoksi pistää miehen mieleisiä. Ihan samoin kuin juhlaan laitetaan korkkarit, vaikka arkena tykätään kulkea lenkkareissa.
Kaikki pitää lähteä omasta vapaasta halusta kahden aikuisen ihmisen välillä, eikä toisen pakottamisesta tyydyttämään omia mielihalujaan pukeutumisen suhteen. Onneksi meidän isäntä ei seksiasuja kaipaa tai ne eivät häntä kiinnosta, vaikka itse niissä viihdynkin:D
jos noin vähällä voit tehdä miehesi onnelliseksi etenkin kun tuntui, että itsekin saat niistä hyviä tuntemuksia (ainakin joskus)