Raskaana ja mielettömät seksihalut!
Koko ajan ajattelen seksiä ja haluaisin sitä vaikka viidesti päivässä. Muilla tälleen?
Kommentit (13)
Eikö muka kiinnostaisisaada kunnon panoa kerrankin sen tylsän pienikaluisen ukon sijaan?
Ei haluais ukkoa ollenkaan...
Haluisin vaikka kuinka ja paljon ja vähän väliä, tunnen olevani olio ku mietin seksiin liittyviä asioita jatkuvasti päivän aikana....
Ongelma onkin ettei mieheni halua....
On se kumma, että kun kerrankin saisi ja usein, niin ei haluakaan. Sitten kun vauva syntyy ja omat halut ovat pohjalukemissa monta kuukautta, mies alkaakin haluta. Olisi mielenkiintoista tietää, mitä miehet oikeesti ajatelee..
t:ap
On se joo kumma... Muijalla halut heittelee häränpyllyä ja syyttävä sormi kääntyy mieheen ? Autas nyt isukkia vähän tän päättelyn kanssa.
ennen ei ole näitä aatoksia juuri odotusaikan ollut. Lähinnä siis juuri ajatuksia, en niinkään kaipaa itse tekemistä kamalan paljoa... :O
Kulta on ihmeissään (ja mielissään) kun mamma haluaa kaikkia seksilaatuja - erityisesti peppuseksiä. Päivällä on pakko harrastaa vielä omaa hupia kun mies on töissä. RV 34
Miehiltä kysyisin lähinnä, että mihin teidän seksihalunne häviävät, kun puoliso on raskaana? Ei nyt kaikilla varmaan mutta aika usein näin tuntuu olevan. Monilla naisilla taas seksihalut ovat tosi korkealla rv 20 eteenpäin. Eipä tarvii minunkaan ukon valittaa enää ikinä, etteikö saisi kun ei anna itsekään!
Kun vaimoni odotti esikoista seksielämä oli vallan vilkasta. Huvittaa miten nytkin, kun esikoisemme on 3 v. odottava nainen herättää mielenkiintoani enemmän kuin muut naiset. Silmäilen vaivihkaa mammoja ja kuvittelen joskus rakastelevani heidän kanssaan. En tietenkään koskaan aio toteutaa kuvitelmiani, paitsi tietysti oman vaimon kanssa, kun hän odottellee toista lastamme. Aika kummaa, mutta niin se vain on.
Moni nainen tuntuu kärvistelevän puutteessa vaikka useilla halut ovat ihan omaa luokkaansa raskaana ollessa. Yksi ratkaisu on etsia helpotusta ja jännitystäkin anonyymistä, mutta luotettavasta miehestä. Jos joku sellaista kaipaava tämän näkee, niin pistäköön postia: peter_01@suomi24.fi
Nyt on vaan niin ikävästi, että kulta on viikot Hgissä töissä ja kotona vaan viikonloput. Viikonlopput onkin sitten varsinaisia seksijuhlia, mutta viikolla on omat seksijuhlat eli masturboin ainakin kerran päivässä. Oma kiva ei tietysti vastaa kullan kanssa rakastelua, mutta kun senkin ottaa rauhallisesti ja nautiskellen niin nauttii siitäkin varsinkin kun jos saan kullan puhelimeen samalla niin yhdessä nautitaan. Joku tuolla edellä sanoi, että peppu on tullut herkemmäksi kuin ennen odotusta. Niin on mullekin käynyt. Sormi tai sauva pepussa niin tulee jymyorkku. N 31 RV 32
mulla sama kuin edellisellä - mies on paljon työmatkoilla ja pakko tyydyttää himot itse. kulta (kun pyysin) jostain reisultaan ihanan jotain pehmeää silikonia olevan sauvan, jolla sitten surruttelen yksin kotona, mutta mieskin kyllä saa osansa. onko pakko olla koko ajan seksi mielessä?
Mulla just päinvastoin. Ei haluais ukkoa ollenkaan...