Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Olenko ainoa, joka inhoaa JALKOJA??

Vierailija
03.07.2011 |

Siis paljaita varpaita ja kantapäitä näkyvillä. Ei auta vaikka olisivat ns. hoidetut, inhottaa silti. Kesäisin ei paljo viitsi katsella alaspäin kun varpaita vilisee :( Paras oli kuitenkin tämä: Tammikuu, -30 pakkasta, terkkarin aulassa istui mustalaismuija, hameen alta pilkisti paljaat jalat sandaaleissa.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
03.07.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei ne nyt esteettisiä ole, ainakaan vanhoilla kun kynnetkin kellertävät jne. mutta kyllä nyt pitäis pystyä yökkimättä katsomaan.

Käy enemmän uimahallissa!

Vierailija
2/3 |
03.07.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

inhoan ja kammoksun niitä myös sukilla

ja kengillä varustettuina. Kaameaa kun ihmiset istuvat jalka toisen päällä kengät sojottaen käytävillä ja odotushuoneissa, ja siitä pitäisi sitten kulkea..

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
03.07.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

tai no mua ei se haittaa jos näen, mutta en halua paljaita varpaita ja jalkoja lähelleni. Ällöttää jos mies tökkii kiusallaan paljailla varpailla, onneksi ei usein niin tee sillä tekisin varmasti takaisin ja hän inhoaa myös.



Vauvan varpaat ei taas ällötä, niitä voisin näpertää ja ihastella vaikka kuinka kauan.. ainakin omani :D

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kolme kolme