Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Onko sinulla mielipiteitä jotka eivät ole poliittisesti korrektia

Vierailija
21.01.2011 |

ja joista olet vahvasti tiettyä mieltä.

Ja jotka ovat semmoisia aiheita mistä voisi riidellä tällaisella palstalla pitkäänkin?

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
21.01.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

On.

Ajattelen, että natsit olivat pyhimyksiä verrattuna esim. USA:aan. Inhoan sitä etä aina natseista vaahdotaan, vaikka samanlaisat tapahtuu koko ajan. nyt vainotaan islamilaiisia. Heitä käristetään elävältä afganistnissa ja irakissa. paljon enemmän. paljon törkeämmin koko maapallon voimin.



minusta USA on pahin terroristi ja ainoa.

Vierailija
2/4 |
21.01.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

natsit lahtaisvat nimenomaan juutalaisia. Muslimin ystävä on yleensä juutalaisen vihollinen ja muslimin vihollinen on juutalaisten ystävä.



Mullakin on epäkorreksi mielipide: islam on epämiellyttävä uskonto ja uskovat muslimit vaaraksi yhteiskuntarauhalle missä ikinä ovatkaan.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
21.01.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

koska se koskee niin pientä osaa ihmisiä, että he voivat hyvinkin loukkaantua moisesta mielipiteestä, joten parempi pitää suu supussa ja hymistellä eteenpäin. Asia liittyy saamelaisiin, enempää en kerro.

Vierailija
4/4 |
21.01.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mielestäni eräille ihmisille pitäisi tehdä pakkosterilisaaatio.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä yhdeksän kahdeksan