Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miehet, oletteko huomanneet naisen koskaan teeskentelevän? Yli 70%:han ei oikeasti saa yhdynnässä orgasmia.

Vierailija
29.02.2008 |

Kumpi on parempi, teeskennellä vai tunnustaa, että tarvitsee hiukaan muuta stimulaatiota avuksi?

Kommentit (10)

Vierailija
1/10 |
29.02.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Exä tunnusti teeskennelleensä. Ilmettelin kovin niin nauttivaa naista. Haistoin palaneen käryä ja kysyin asiaa suoraan. Tunnusti teeskennelleensä, mutta vannoi seksin olleen siitä riippumatta ihanata. Seksi ei siitä päivästä lähtien koskaan ollut entisellään ja asia painoi aina takaraivoissa. Siihen se parisuhdekin sitten lopulta kariutui.

Vierailija
2/10 |
29.02.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

" ehdoilla" !! Nainenhan nauttii myös klitoriksen kiihottamisesta ja tämä on olennainen osa seksiä, ei riitä pelkkä penetraatio, jossa todellakin tuo 70 % naisista varmasti jää ilman orgasmia. Emätinhän on suurimmaksi osaksi lähes tunnotonta aluetta (synnytyksen kannalta varmasti tosi hyvä juttu!), miten joku voi edes kuvitella, että perus perjantaiseksissä, jossa mies tulee vain sisälle ja nytkii hetken, voisi nainenkin saada jotain muuta kuin henkistä hyvää.



Jos mies ei ehdi touhussa stimuloida klitorista niin ottakaa nyt hyvät naiset edes omat kädet käyttöön. Se on ihan yhtälailla osa rakastelua kuin se sisälle laittokin.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/10 |
29.02.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

älytöntä kuvitella, että " perus perjantaiseksi" kaikkien miesten kohdalla olisi nopea sisääntuleminen ja hetken nykiminen. Penetraatio on muutenkin täysin yliarvostettua sänkypuuhissa, itse voisin ainakin hyvin jättää sen toisinaan vallan väliin, mutta minkäs teet kun rouva haluaa. :)



Mutta kun nainen ei vaan aina saa sitä orkkua vaikka mitä tekisi. En mä silti keksi yhtään hyvää syytä teeskentelemisellä, naiselta itseltähän se on pois. Ei mun itsetuntoni ainakaan siihen hajoa, jos nainen jostain syystä ei joka kerran saakaan orkkua. Jos ei fiilikset ole riittävästi kohdallaan, niin sitten ollaan ilman orkkua ja seuraavalla kerralla mahdollisesti toisin.

Vierailija
4/10 |
29.02.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Emätinorkut on jotenkin kokonaisvaltaisempia ja parempia ,ei ne tietenkään " hetken nytkimisellä" tule, mutta kuka sellaista muutenkaan haluaisia. Paras on se kun saa ensin klittaorkun ja sit vielä yhdynnässä.

Miksi luulette, että jos te saatte ainoastaan klittaorkkuja niin muutkin saavat ainostaan niitä. Minulla emätinorkkuja tulee nykyään helpommin, nyt kun olen synnyttänyt. Taidatte vain olla kateellisia, mutta on syytäkin ilmeisesti :)

N26

Vierailija:


Nainenhan nauttii myös klitoriksen kiihottamisesta ja tämä on olennainen osa seksiä, ei riitä pelkkä penetraatio, jossa todellakin tuo 70 % naisista varmasti jää ilman orgasmia. Emätinhän on suurimmaksi osaksi lähes tunnotonta aluetta (synnytyksen kannalta varmasti tosi hyvä juttu!), miten joku voi edes kuvitella, että perus perjantaiseksissä, jossa mies tulee vain sisälle ja nytkii hetken, voisi nainenkin saada jotain muuta kuin henkistä hyvää.

Vierailija
5/10 |
29.02.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

mies jatkaa penetraatiolla ja saan siinä useita emätinorkkuja peräkkäin. Siihen ei todellakaan useimmiten riitä pikapano, vaan pitkä hellä rakastelu. Kun pääsee fiilikseen, geeorkkuja tulee vaikka kuinka pitkään. Tosin koska ne ovat niin voimaavieviä, olen aivan poikki tällaisen session jälkeen. Upea, raukea, täysin tyydytetty fiilis.



Miksi feikata? Tosin ymmärrän senkin, että jos mies on täysi pääsiäiskäsi sängyssä, niin on helpompi feikata se orkku kun alkaa neuvomaan kädestä pitäen miten homma tehdään.



Erikoista, että nainen pystyy näyttelemään orkun pitkässä parisuhteessa kerrasta toiseen. Ei taida tollaisissa suhteissa pari tuntea toisiaan kovinkaan hyvin Oikeasti.



Vierailija
6/10 |
29.02.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mies kun luulee, että on ihan ori sängyssä vaikka todellisuudessa nainen vaan odottelee, koska olisi hyvä hetki " tulla" .



Näin miehen tarpeet tulee tyydytettyä ja nainen jää ilman. Tästä taas seuraa se, että naisen ei enää tee mieli ja se taas johtaa ties mihin syrjähyppyihin puolin ja toisin jne. jne.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/10 |
01.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

vaan on ihan aidosti haluton lahna eikä sitä peittele.

Vierailija
8/10 |
01.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija:


vaan on ihan aidosti haluton lahna eikä sitä peittele.

Teeskentelijä vai lahna ?

Siis miehen mielestä

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
9/10 |
01.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija:


Teeskentelijä vai lahna ?

Teeskentelijä _jos_ hän tekee asiansa taitavasti. Nämä on kuitenkin harvassa. Vastaan tullut jos jonkunlaista kurkkusuorana huutajaa. Siinä on aika paha turn off siinä vaiheessa, samaa sarjaa sen kuolleen lahnan ja hajun kanssa.

Vierailija
10/10 |
01.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

...jos on kerran lahna niin siitä vaan reilusti oma itsensä pitää olla ja mieluummin vielä heti suhteen alusta. Tietääpähän molemmat missä mennään.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan kahdeksan kahdeksan