Vastaisitko tähän ilmoitukseen?
Muutamaan sanaan saa jo noin monta kirjoitusvirhettä ja väittää ikää olevan 30. Huh!
Hei haluaisin saada täältä e-kavereita tumma hiuksinen poika odotaa viestejänne rohkeasti vaan kirjoitelemaan!
Kommentit (17)
kirjeenvaihtokamua pohjanmaalta...
heissan olen runsasmuotoinen nsinen ja etsin meilikavereita jos kemiat kohtaa nii miksei enemmänkin
moi etin meseseuraa ja e-mail kirjottelu seuraa,miksei jotain vakavempaakin seuraa näin synkkiin talvi iltoihin.20-40v naisista joka vois joskus kuvitella tapaavansakin.asun maalla.olen pohjois pohjanmaalta.mielummin heavy musasta tykkäävät voivat viestillä
Moro Haen 18-26v NAISIA... 86vm Hesasta oleva mies etsii kahvi tai leffaseuraa..sinun on oltava luotettava,koska olen yhden naisen mies,pidän autoista(korjaaminen)joten jos sinulla kiinnostusta (autoihin) =) niin,ohoi!oitis yhteyttä..Olen miehekäs ja hoikka 173cm ja kyllä muhun voi silmät hetkeksi jättää ;) Pidän hoikista ja kevyesti meikatuista naisista joiden pitkä tukka liehuu tuulessa ja joiden luonne on rauhallinen :)
ja ajankuluksi keksii ilmoja kun ei kukaan muu niitä lähetä. Varmaan vastaileekin itselleen:D
...koska edellinen treffiseurani vei välilyöntini!!!!
"pidän autoista(korjaaminen)joten jos sinulla kiinnostusta (autoihin) =) niin,ohoi!oitis yhteyttä.."
ei noloa :D
Moro Haen 18-26v NAISIA... 86vm Hesasta oleva mies etsii kahvi tai leffaseuraa..sinun on oltava luotettava,koska olen yhden naisen mies,pidän autoista(korjaaminen)joten jos sinulla kiinnostusta (autoihin) =) niin,ohoi!oitis yhteyttä..Olen miehekäs ja hoikka 173cm ja kyllä muhun voi silmät hetkeksi jättää ;) Pidän hoikista ja kevyesti meikatuista naisista joiden pitkä tukka liehuu tuulessa ja joiden luonne on rauhallinen :)
...että kaveri sentään kertoo itsestään jotain. Ulosanti ei viittaa kovin koulutettuun tyyppiin, mutta so what?
Ei voi tajuta, miten jotkut luulee, että naisia kiinostaa vastata tyypille, josta tietään vain, että "haetaan nais seuraa" ja korkeitaan "olen huumorin tajuinen". Voi elämä. Ehkä siinä kuvitellaan, että naisillekin riittää, että on elossa ja vastakkaista sukupuolta ja suunnilleen sopivaa ikäluokkaa.
Laadukasta autoa ei tarvitse korjata. Tollo jätkä! En tuota päästäisi autoani(kaan) rassaamaan. Takuuhuolto hoitaa.
Pidän hoikista ja kevyesti meikatuista naisista joiden pitkä tukka liehuu tuulessa ja joiden luonne on rauhallinen :)
Punavartinen moppi vaan hankeen pystyyn liehumaan niin johan jannulla ottaa eteen oitis!
Yh-äiti hakee urheilullista miestä, jolla on ura ja elämä edessä. Plussaa on, jos olet IT-alalla ja pidät lapsista. Haluan sinut rinnalleni tasokas ja rikas mies. Olen 03-alueella.
Virolainen nainen tahtoo suomalaisen miehen aviopuolisoksi. Olen siisti ja kaunis, kokkaan mielelläni ja siivoan kodin.
eihän sen rahoihin pääse käsiksi jos se kituuttaa vaikka kuinka kauan.
50-vuotias mies hakee naista kaveriksi. Olen hyvin varakas ja haluan naisen, joka uskaltaa ja haluaa tuhlata paljon rahaa, käydä ostoksilla syödä hienoissa ravintoloissa jne... Tule naisekseni, niin pidän sinusta oikein hyvää huolta.
tumma vapaa mies etsii naista tositarkotuksella itäsuomesta,vapaa olen,urheilen joka päivä,rehellinen, hellä,avoin,luotettava,en suutu,yksin asun,hyvä kuuntelija,multa saa nainen hellyyt, rakkaut,lämpöö,haleja,ja voin kans alkaa kirjeen vaihtoon,39v olen,tykkään vanhemista naisista.lieksassa asun,tummatukkanen ja siniset silmät,täysin vapaa olen hellä mies