Kuinka nopeasti siittiöt uivat munasolun luo?
Eilen positiivinen ovistesti. Eilen sekstailtiin ja tänään. Pitäiskö vielä huomennakin vai riittääkö? Toki jos haluttaa niin varmaan sekstaammekin, mutta muuten voi tuntua vähän pakkopullalta.
Olen makoillut aina seksin jälkeen n. 5 min sängyssä ennenkuin olen noussut ylös. Tuskin se mitään auttaa, muttei ole haittaakaan. Mietin tässä vain, että kuinka nopeasti siittiöt uivat sen munasolun luo?
Kommentit (6)
ne lähtevät uimaan.Sinuna makaisin vähän pidempään sen ukkos kainalossa kuin sen 5 min ja odottelisin rauhassa.Onko sulla silloin johonkin kiire jo heti siitä sängystä pois?Älä ainakaan pese sitä alapäätäs ennenku seur.aamuna vasta.
T:Nyt rv 37
lapsettomuuslääkäriltämme ja muistaakseni sanoi, että noin 13 tuntia kestää uintimatka.
Olen mä huuhtassut ulkopuolelta nopeasti spermat.. Ei mulla periaatteessa mikään kiire ylös ole nousta, muttei se aina ole mahdollistakaan kovin piktään laakereillaan maata (pitää päästä pissalle ja se on tylsää se makoilu!) :D Olen mä nukahtanutkin monesti spermat sisässäni, mutta silloin ne valuvat pikkuhiljaa pulpahduksina ulos, ihan niinkuin jotkin hiivalääkeetkin (eikä se tunne ole mukava).. Lakanat täynnä märkiä läikkiä.
ap
olla sivuseikka jos kerran lasta haluatte
ja ikä oli
Siis sen takia, että ovat likaisia.. Se vaan tuntuu inhottavalta se sperman pulpahtelu pihalle kun niitä märkiä läikkiä on lakanat täysi.. Ei ole kiva vaihtaa kylkeä märän läikän päälle. En tiedä tuleeko mieheltä sitten niin paljon tavaraa vai mistä on kysymys, mutta paljon pulpahtelee pitkin yötä ja seuraavana päivänäkin. Se valuu niin hitaasti ulos, että herään siihen kutinaan kun pikkuhiljaa valuu ja on märkää.
Ja ikä oli 29.
ap
ei kannata huomenna enää naida.