Littlest pet shop päiväkirja - käyttöapua!ov
Tyttö sai päivä kirjan mutta ei saada sitä tunnussana juttua toimimaan. Kun painaa nappia, haukkuu ja avaa heti oven. Ollaan yritetty resetoida monta kertaa mutta ei onnistua. Onko kellään käyttö vinkkejä??!??!
Kommentit (10)
Meillä on toi lelu kans..tätyy tsekata
Minua vain ihmetyttää, miksi mukana ei ole suomenkielisiä käyttöohjeita. Nehän pitää aina olla mukana. Ota arkena yhteyttä maahantuojaan, muuta en vinkiksi keksi.
Mutta en voi käsittää kuinka ihminen voi noin pienen viestin kirjoittaa noin pieleen!
T:2
Oikeasti kaikissa vekottimissa pitää olla selkeät suomenkieliset käyttöohjeet. Se on maahantuojan velvollisuus!
onko kukaan vielä ratkaissut miten saa toimimaan. Vaikka tehdään kaikki ohjeiden mukaan niin silti ei mene lukkoon.
patterit, että saatte sen päiväkirjan nollattua. Sitten se uusi salasana pitää laittaa sellaisessa paikassa, että ylimääräistä melua ei todellakaan ole yhtään.
Me oltiin tytön kanssa saunassa, eikä sielläkään meinannut onnistua, kun muu perhe möykkäsi olohuoneessa.
Mutta kyllä vaan saatiin salasana toimimaan, mutta aikaa kyllä meni. Irroitin ne patterit varmaan 20 kertaa. Tosin epäilen vahvasti, että se vempain ei nauhoita sitä sanaa vaan tavutuksen. Pääsin nimittäin murtautumaan salasanaan tähti sanalla karkki... Sanalla porkkana alkoi koira murista.
Meillä on taas ongelma littlest pet shop talon kanssa, kun ei saada sitä keinujuttua toimimaan. Gorilla kun istuu yhteen koriin, niin ei se vekotin jaksa millään pöyriä.
siinä päiväkirjassa suomenkieliset ohjeet, ainakin meilla oli. Ei siinä kyllä montaa ohjeriviä ole, mutta kaikki olennainen kyllä löytyy.
hyvä että saitte salasanan toimimaan!
T: se toinen saunassa salasanan äänittänyt
Opettele kirjoittamaan!