Huomenna pitkästä aikaa kynegolokille. Miten valmistautua?
Miten tapaatte valmistautua? Ajattelin ajaa sivut kaljuiksi ja ottaa pituudesta puolet. Pesun ja leikkauksen päälle hyvän tuoksuinen hoitoaine, jonka voi jättää hiuksiin eli tuheroonkin. On sitten tohtorin mukava työskennellä.
Kommentit (12)
Jos tuhero on tuuhea, voisit kokeilla jopa raitoja
Pitempänä pitävät letittää
ja tein josuolihuuhtelun, enkä aio syödä mitään ennen lääkärikäyntiä.
ap
Vierailija:
myös niin, että vaihdat k:n paikalle g:n.
Että puhuttelet oikealla tavalla gynegologiasi.
ei gynegologisi välitä onko glitteriä vai ei, työtäänhän hän vain tekee. riittää kun peset bimpsan ja bersreiän hyvin ja laitat jalkaan puhtaat piccarit.
Jotain kivoja pinnejä voisit laittaa ettei ole tuhero tiellä.
viiden minuutin välein ja pidä välit hajunsyöjäpikkuhousunsuojaa.
Ei vieläkään tärpännyt!!!
Eli ihan vain ap vaihtaa k:t g:ksi ja g:n k:ksi. ;)
GyneKoloGi.
Niin se menee. :)
ap
Vierailija:
Ei vieläkään tärpännyt!!!Eli ihan vain ap vaihtaa k:t g:ksi ja g:n k:ksi. ;)
GyneKoloGi.
Niin se menee. :)
Nappaavat huomaamattomasti pois roikkumasta. Paitsi eivät silloin, jos paperi on pahasti kiertynyt karvoitukseen.
Älkää hyvät ihmiset unohtako puhtaita jalkoja, sukkia ja kenkiä ennen kynekolokille menoa! Varsinkin näin lämpimillä ilmoilla ei ole kaukana lääkärin pyörtyminen kun kyneaika iltapäivästä ja ja aamupäivä haudotettu jalkahikeä....jaiikkkkks!
minä ainakin käyn vain billun besulla!
myös niin, että vaihdat k:n paikalle g:n.
Että puhuttelet oikealla tavalla gynegologiasi.