Jaanan pinkki puku oli ruman mallinen.
Miksi sen piti olla kurkkuun se kaulus ja sit hirveä aukko rinnuksissa siis se oli ihan kamalan mallinen. Mielummin olis ollut olkaimeton tai kaulan taakse mennyt ne nauhat tai ohuet nauhat olkien yli. Tämäkö oli sitä tyylikästä, seksikästä mutta ei niin paljastavaa asua mitä luvattiin. Alun vihreä puku oli kaunis mut toi pinkki oli täys floppi. Jaana oli ihan tapin näköinen siinä. Tuli joku 90 luku mieleen.
Kommentit (10)
niinkuin mitä ap ehdottaa. Ja muodikas värihän se oli. Finaalissa on varmaan uusi puku.
Vierailija:
Finaalissa on varmaan uusi puku.
Ja niinku joku sanoikin sen rusketuta niin kummasti tuli väriä naamaanlisää kun vaihtoi asua.
Ja ko. kaulus sai Jaanan kaulan näyttämään lyhyeltä. Että siltä osin ei malliltaan oikein sopinut Jaanalle.
Mitä tulee tuohon pukukankaaseen niin suunnittelija oli ostanut sen jo aiemmin ja päättänyt tehdä siitä joskus puvun ja tuo kangas päätyi Jaanan puvuksi. Jaana hyväksyi värin ja se sopikin hänelle erinomaisesti.
Tumma kaunotar voi kantaa monenlaisia värejä.
MIkko ja Jaana hoitivat hommansa mallikkaasti.
Vierailija:
Tumma kaunotar voi kantaa monenlaisia värejä.
Liika suihkurusketus ja hampaiden valkaisu näyttää kornilta.
Mutta silti Jaanan puku oli ok.
Vertaa neekereihin ja itke vasta sitten.
Ps. Mikkokin oli rusketettu ja hampaat valkoiset.
siksi osaa pistävästi pistää numerot ruotuun av:lla.
Ulkomailla heitä stailataan paljon enemmän ns täydellisen näköiseksi, naisia barbinuken näköiseksi.
Jaana oli kaunis koko illan, aivan hurmaava!!! Ja Mikko myös. En jaksa odottaa finaaleja, sen verran yllättynyt olin semifinaaleista. Hienoa työtä on kaikki tehneet viisujen eteen!!
Minusta mallissa ei ollut vikaa vaan värissä. " Shokkipinkki" kangas oli Jaanan valitsema.