Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Oletteko kokeilleet noita uusia Muksu-aterioita?

Vierailija
21.01.2007 |

Itse ostin sitä curry-kanaa tms. eikä vaikuttanut hyvältä, haisi mielestäni pahalta. Kyllä se lapselta alas meni (hän syö yleensä hyvin kaikkea), muttei miltään lempiruoalta vaikuttanut.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
21.01.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Lapsi ei suostu syömään. Ovat todellakin voimakkaantuoksuisia ja sisältää mm. tomaattia, jota ei missään muissa valmisruuissa ole. Lapsi hyljeksii ilmeisesti hyvin voimakkaan tuoksun vuoksi, koska ei suostu edes maistamaan. Makutakuu vain on todella hankala toteuttaa. Pitäisi säästää avatussa purkissa oleva ruoka, pakata erittäin hyvin, viedä postiin ja sitten saisi oikein kokonaisen euron takaisin.



Mutta enpä osta enää, paria makua yritin tarjota ihan vaihteluksi, mutta mikään ruoka ei ole osoittautunut yhtä vastenmieliseksi tähän mennessä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla