Koiranpaska ja lapset
Hei kaikki koiranomistajat!
Tulkaa joukolla Vantaan malminiittyyn kakittamaan koiranne tienvierustoille.
Vanhat läjät alkavat kuivua kokoon, Tympeää! Mikään ei pelasta päivää, niikuin tuore koiranpaska lapsen kengissä ja puvussa.
Kommentit (9)
ei tota paikkaa. Spurguja ja sossupummeja täynnä. Koiran tassuuhan voi mennä vaikka huumeruisku tai lasinsiru.
mutta kerään koirani jätökset heti kun kunta laittaa roskiksia niille, en viiti kannella mukanani montaa kilometriä. Tämä ei tarkota ettei ne minua ärsyttäisi ja on lapsiakin.
Itse siivoan aina ja kannan vaikka sitten monta kilometriä mutta siivoamatta jättäminen on tosi typerää..ja sitten nämä jotka hautaavat paskat jalalla potkien lumeen..sieltä sitten sulavat kivasti keväällä!:( ja joka kerta kun näen jonkun jättävän kakat tien varteen mainitsen kyllä asiasta..koiria ei myöskään tartte kusettaa pulkkamäkeen tai toisen portille.inhottavaa. T.2lasta ja 2koiraa
Koiranpaska on hyvä laihdutuslääke.
Sitä syömällä kilot tippuu ja ympäristö siistiytyy.
Pieniä haittavaikutuksia on kuten paskalle haiseva hengitys ja vatsakivut mutta se on pientä!
Tulkaa pyyhkimään julkisista kakaroidenne räkämällit ja purkat
Ja opettakaa tapoja, ettei paskaisia kenkiä pidetä vastakkaisella penkillä.
Ei oo kivaa työpäivän jälkeen saada persuksiinsa ja kengän pohjiinsa räkää ja purkkaa.
Tulkaa pyyhkimään julkisista kakaroidenne räkämällit ja purkat
Ja opettakaa tapoja, ettei paskaisia kenkiä pidetä vastakkaisella penkillä.Ei oo kivaa työpäivän jälkeen saada persuksiinsa ja kengän pohjiinsa räkää ja purkkaa.
On nimittäin aivan yhtä ärsyttävää!
kyl mä sanon et koiran valkkaan ennen ku sosiaalipummin hysäämisen!fiksumpi on ei pasko rappukäytäviin!
2 koirani kanssa vähän kuin tilauksesta. Saatte sitten tuoreet kurat.