Te jotka netistä ootte löytäneet miehen, kuinka kaukana asuitte toisistanne??
tuntuu että kaikki asuvat niin kovin kaukana
en siis asu missään helsingissä tai turussa
Kommentit (6)
Tapasimme parin kuukauden kuluttua netissä tapaamisesta ihan oikeasti. Mies matkusti paikkakunnalleni. Siitä noin kolmen kuukauden kuluttua asuinkin jo hänen paikkakunnallaan. Siinä välissä kävin kaksi kertaa häntä tapaamassa.
Se ei ollut sattuma, olin rajannut haun Suur-Hgin alueelle kun tiesin etten olisi valmis etäsuhteeseen tai muuttamaan pois täältä.
...siis vakituiseen, harjoiteltu jo on...
Seitsämän kuukauden päästä meserakkauden alkamisen jälkeen voinkin herätä aamulla lämpöisestä sylistä... Oi Onnea!
reaaliaikaisesti. Heittää sellaista kevyttä läppää ja vaan hengata? En ole 10 vuoteen netissä tällaista ajankulua harrastanut. Mitkään senssisivustot ei kiinnosta.
miten tapasitte kun matkaa oli niin paljon? muutitko heti sinne tai muuttiko miehesi sun luokse? tai miten ylipäätään saitte tutustuttua kun matkaa oli niin paljon