Naiset: Mikä saa sinut kosteaksi?
Millaiset tilanteet tai ajatukset tekevät sinut kosteaksi? Mikä saa sinut kiihottuman?
Kommentit (15)
Eroottiset,tuhmat jutut.
Miehen paidaton,kuva,karvainen rinta.
hellittelysanat.
Ei patukka kuvat. Ne turn off.
Yks tietty mies, jota en voi saada.
Kun jo hyväksi koettu ihana mies alkaa tuijottaa ja sillä on "sellanen" ilme. Tai oikeestaan jo sen muistaminen. Tai puheääni. Tuoksu. Onhan noita vaikka millä mitalla. Ja nämä oli vielä kilttejä juttuja.
Mieheni. Olemme jo vanha pari, mutta aina se vaan jaksaa kiinnostaa.
Työkaverin seurassa kostun jokapäivä on komee tuoksuu hyvälle sillä on hyvä peppu ja mulla hyvä mielikuvitus ;)
Olen ehkä poikkeava yksilö, mutta kaksi naista yksi mies. Nainen on miehen päällä kun toinen nainen panee vyötärödildolla ystäväänsä perseeseen samanaikaisesti. n 45v
Vihjailevat jutut, katseet, kosketukset sopivalta tyypiltä. Tai sitten ajatus alistetuksi tulemisesta.
Itsevarmat otteet, tuhmien puhuminen ja kaikenlainen kiusaaminen. Kaulasta olen myös tosi herkkä, sen koskettelu/pussailu/henkäily ymv. Myös miehen himon näkeminen/tunteminen saa itsellä kropan käyntiin!
[quote author="Vierailija" time="02.07.2015 klo 20:13"]
Ihanan miehen tekemä hieronta.
[/quote] Harrastan hierontaa. / vilivallaton
Pelkkä ajatuskin että mua panis useampi tai yksi vanhempi mies oikein rajusti kumpaankin reikään saa mun pöksyt kastumaan n43p