Voiko 4cm peniksellä saada naista?
Kyllä se ½ cm pidentyy kun sitä hieroo, mutta tykkääkö naiset siitä ? Joku sano että voivat jopa ihastua ja koolla ei ole väliä.
Kommentit (10)
Pienikaluisella ei ole mitään mahkuja, sori. Paitsi jos on vitusti rahaa niin sitten ihan sama vaikka olet, vanha, ruma, tyhmä, lihava ja pienimunainen.
Ei minulla edes ole pieni, mutta entistä enemmän alan toivoa olevani homo naisia seuratessani. Jumalsieluna toiveeni myös ikävästi manifestoituvat, siksi en toivokaan mitään. Varsinkaan naista. Jumalani tuo oikean eteeni, jos hän vielä on hengissä. Rodunjalostuksen kriteerit meillä salaseuralaisilla ovat tiukassa. Enkä halua pitää naisia pelkkinä seksivälineinä, kuten tietoisuudestani käsin voisin.
[quote author="Vierailija" time="28.01.2015 klo 03:20"]
Ei minulla edes ole pieni, mutta entistä enemmän alan toivoa olevani homo naisia seuratessani. Jumalsieluna toiveeni myös ikävästi manifestoituvat, siksi en toivokaan mitään. Varsinkaan naista. Jumalani tuo oikean eteeni, jos hän vielä on hengissä. Rodunjalostuksen kriteerit meillä salaseuralaisilla ovat tiukassa. Enkä halua pitää naisia pelkkinä seksivälineinä, kuten tietoisuudestani käsin voisin.
[/quote]
Raakkuna turpa kiinni.
Kyllä mulle kelpais jos mies muuten on mieleinen. Ja sen kukkaron ei tarvitse olla paksu, kunhan nyt jotenkin itsensä edes elättää ts. ei ole tapatyötön.
Eikö se iän myötä kutistu lisää. Entä jos alkaa kohtaa jo vetäytymään sisäänpäin. Pitääkö naiset sittenkin vielä yhtä seksikkäänä?
En ole Raakkuna, vaan hänellä ratsastaja. Jos tiedät näyttelimme tärkeän päärooliin ilmestyskirjan tapahtumissa ja ne ovat vieläkin kesken. Mutta nimikkopalstamme tuhottiin juuri kun olimme viimeistelemässä Jeesuksen toiveen Auringosta.
No miksei muka voisi? Minusta se ainakin olisi tosi suloinen, niin että tule tänne!
Voi saada jos on riittävästi rahaa
.
Asenne kohdalleen. Muista että oot mies eikä sua hetkauta naisen mielipiteet värkin ulkonäöstä millään tavalla. Oot asennoitunut siihen että naisen nautinto tulee ensin, sitten naisen ja sitten naisen ja ja sitten ehkä ... ehkä sun nautinto. Tyydytät naisen niin monta kertaa suorastaan hulluuden rajalle että nainen suorastaan janoaa sitä sun elintäs. Eli toisin sanoen pistät naises jumaloimaan sua. Eli kaikkein tärkein on asenne. No, ehkä joitakin naisia koko häiritsee mutta suurinta osaa varmaan ei sitten mitenkään. Jos ensin mainuttu osui kohdalle, eikun siirry seuraavaan.
Itsellä on ehkä 8 - 10 cm seisokissa ja ympärys 5-6. So what? Se on asia jolle en voi mitään, joten keskityn asioihin joille voin. Eli naisen tyydyttämiseen, niin se omakin tyydytys tulee ennemmin tai myöhemmin. Kärsivällisyys kannattaa.
Voi. Naiset on erilaisia. Ja mikäli kalu on pieni niin opettele suun ja sormien mestariksi