Nainen: mihin haluat että mies heittää lastinsa?
Gallup, mihin haluat ottaa spermat vastaan miehen lauetessa? Suuhun, naamalle, tisseille, pilluun vai pyllylle.
Omia suosikkeja naama ja tissit..
Kommentit (8)
Suoraan sisälle tussuun. Sinne se mällin oikeesti kuuluukin eikä pitkin reisiä tai tissejä. On niin ihana tuntea sykkivä, purkautuva kulli pillussa.
Eli syvälle pimppaan mä ainakin haluan mieheni laukeavan.
taas pornosta opittua. se varmaan tuntuu kivemmalle tissien päällä kuin pesän perällä? vai onko se vain jännää. ei ääliömaisempää hommaa kun ensi nussia ja sit mies (nainen) rutkuttaa käsipelin kamat ulos.. eihän tossa oo mitään erotiikkaa
vain siellä se tuntuu siltä miltä pitää.
Kyllä siinä fiilikset notkahtaa jos pitää alkaa vatsalle tai jonnekin muualle lastia vatkaamaan.
Parhaalle tuntuu kun laskee sisälle =)
Gallup, mihin haluat ottaa spermat vastaan miehen lauetessa? Suuhun, naamalle, tisseille, pilluun vai pyllylle.
Omia suosikkeja naama ja tissit..
No heittää nyt vaikka vastatuuleen. Ulkona saa mun puolesta heitellä mihin lystää, sisätiloissa mielellään johonkin mistä ne saa helposti pestyä. Outo perversio kyllä.
Tää kysymys kiinnostaa ja kiihottaa monia ukkoja.